Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mkara2014
Gerçek AdMustafa KARA
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Konuyu bilmeyen arkadaşlar için kilitlenen konu linki; https://forum.donanimhaber.com/reeder-ile-onemli-bir-problem-onemli-lutfen-konuya-bakin--12492... Mesaja git »
Merhabalar; Kısa süre önce şirkete Lenovo C260 model All in One Pc aldık. Ekranı kargoda kırılmış ve ücret talep edildi. Sıfır üründen söktüğüm anak... Mesaja git »
Uyguna satılık bazı bileşenler konusunu başlattı (10 gün önce)
Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi elimdeki ürünleri uygun fiyata vereceğim. Sıfır Lenovo Portable Slim Dvd-rw 2 adet var adet fiyatı 40 tl Ra... Mesaja git »
Merhabalar; Başlıkta belirttiğim gibi Lenovo İdeapad 700 model dizüstü bilgisayarımı ihtiyaçtan satıyorum. Sıfır fiyatı 3.600 tl ben fiyat olarak 3.1... Mesaja git »
ASUS MeMO Pad 7 FE7010CG 8GB 3G Tablet Pc konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhabalar; Başlıkta belirttiğim gibi ASUS MeMO Pad 7 FE7010CG 8GB 3G Tablet Pc' mi satıyorum. Superonline kampanyasından aldım ve jelatini açıld... Mesaja git »
600-800 arası tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam Reeder markasından kesinlikle uzak durun. Şikatetvar.com 'a bakmanızı öneririrm bu markayla ilgili. ve hepsi gerçek... Mesaja git »
1250 Tl Civarı F/P Telefon önerisi lazım arkadaşlar. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Reeder markasından kesinlikle uzak durun. Hele ki p10 modelinden. Paranıza yazık olur. Samsung A serisi, Lenovo, General Mobile Olabilir.... Mesaja git »
Reeder P10s hk. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Reeder’dan yeni amiral gemisi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
MediaTek Helio x20 QHD çözünürlük kaldırmaz. Snapdragon 652 bile bu konuda daha iyi. 2000 TL verilecek bir telefon değil. Mi5, Mi5s, OnePlus 3 ve ZTE ... Mesaja git »
Laptop Ekran Gelmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ekranın bozuk dostum LCD Panelin değişmesi gerek.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.070