Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mkara2014
Gerçek AdMustafa KARA
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dışarıdan testosteron almak? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Estafurullah. Çocukları eğlendirmek de güzel birşey.... Mesaja git »
Birincisi muhtemelen bu işten anlamayan birisin bana imalı imalı yorum yapma... Bu konu doktora tezimdi benim, akademik kadrodayım normalde konulara g... Mesaja git »
Onlar abartı yorumlar ve aslı yok. Ama açıklayayım. Lisanslı sporcuların ya da o gördüğün dev vücutlu adamlar testoyu hiç kesmezler. Vücut uzun sür... Mesaja git »
Merhaba : Sana 27 yaşında lisanslı vücut geliştirme sporcusu olarak yazıyorum. Belli dönemlerde bende testosteron ile birlikte farklı ilaçlar kullana... Mesaja git »
Akıl hastaneleri bu Tarz hastalıkların düzelebileceği bir yer değil, aksine daha kötü olur. En azından Türkiye de böyle. Konu sahibi arkadaş, şizot... Mesaja git »
1- Hakaret davasından bende yargılandım, daha önce bir suç geçmişin yoksa (ki yoktur diye tahmin ediyorum) savcılığa git ifadeni ver, bir anlık öfke i... Mesaja git »
4 adet marka tv den hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güncel... Mesaja git »
4 adet marka tv den hangisi? konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhabalar : En fazla 4300 TL fiyatta bir tv almak istiyorum. Bugün tüm teknoloji mağazalarını gezdim, aşağıdaki 4 marka/model arasında kaldım. Bu ürü... Mesaja git »
Merhabalar; Aşağıda linkini verdiğim hummel marka orijinal ürünler, çalıştığım mağazadan maaşıma karşılık verildi, kodunu yazdığım tüm ürünleri piyasa... Mesaja git »
Uygun fiyata dreadnought klasik gitar konusunu başlattı (2 ay önce)
Çok az kullanılmış kahverengi dreadnought marka gitarımı satıyorum. Herhangi bir çiziği yoktur, kılıfı ile Beraber. Gitar çalmayı bir heves öğrenmek i... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063