Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
serhat_b
Gerçek AdSERHAT BİNGÜL
Doğum Tarihi4 Ekim 1982
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pili mutlaka gece şarj edin. Yani gündüz de olsa 6 saat şarjda kalsın. Şarja inanamayacaksınız. %100 olur olmaz şarjdan çekmekle %100de 1-2 saat daha ... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Temizlik de önemli ama esas Kaç aylık olduğuna bağlı. 2-3 aylıkları telefoncular 3400-3500a satıyor. 10-14 aylıkları 3200-3000... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Evet zamanla oturuyor olabilir ama benim tesbitim daha farklı. Ben sabahları işe gelince telefonumu şarja takıyorum. 3 saat sonra bakıyorum %98 bekliy... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Haklı olabilirsin ama %70 oranla güncel olmasına verdim ben bu parayı. %30 hava olsun diye ;)) Mesela son 11.1 ile gelen assistive touch değişimi. ... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Evet inanılmaz. Kullanım süresi olarak normal gibi duruyor 6 saati geçiyor ama görselde mesela şarj yaparken %98 iken çekiyorum bir bakıyorum %100 gö... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Herkese merhaba daha önce de sormuştum ama sanırım arada kaynadı. iPhone’da dahili belleğe bir şey atamıyor muyuz aşağıdaki ekranda iCloud ve onedrive... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Evet şarj 11.0.3e göre ciddi iyi. Ben 6 saat süre alıyordum. Sanırım 7küsür olacak gibi. Fakat şöyle bi durum var telefon ilk 1 saat %100de kaldı sonr... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
o telefonun ederi maximum 3250 üste 500 verirsen senin telefon 2750'e gider. sen kaça aldın cihazı, ona göre hesabını yap. zararın büyük gibi. cihaz a... Mesaja git »
Bu nedir abi. Şu an şeffaf liquid spigen kullanıyorum telefonu büyütüyor diye söyleniyorum. Senin dediğin kılıf telefonu silaha dönüştürür. Avmde güve... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Merhaba iPhone hafızası aşağıdaki ekranda görünmüyor buraya herhangi bir dosya atamıyorum iPhone’un içerisinde dosya nasıl atabilirim. Şimdiden teş... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156