Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ckm
Gerçek AdCan Kamer
MeslekBilgisayar Teknisyeni ve Öğrenci.
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2G veya EDGE ülkemiz de hala var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Turkcell ve vodafone 900 mhz Turk Telekom 1800 mhz bandindan 2G yayini yapiyor... Mesaja git »
🔴 Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Modeminizde wireless ayarlarinda var ise 40 mhz secin kanalida 3 ya da 11 numaraya alin... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Turkcell 3G... Mesaja git »
Netspeed kullananlar yorumlarını yazabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bende aynı şekilde adsl kullanırken başka yere vdsl olarak nakil yaptım ertesi gün vdsl olarak bağlandı sıkıntısız bir şekilde geçti... Mesaja git »
Turkcell whatsapp sorunu (turkcell yetkilisi yardim etsin) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
iphone 8 plus bende yasiyorum bu sorunu turkcell kabul etmiyor... Mesaja git »
Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası (Noktalar Yenilenmiştir!) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaslar tek noktadan sadece bir kere mi hediye alinabiliyor bir kere alabildim daha once faydalandin diyor... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Turkcell 3G... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Turkcell Gaziantep... Mesaja git »
Arkadaşları

DallasPage

lRealPerest
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
DE14B86E80E54BAD8EF5EEFF511DA0F0.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.107