Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ckm
Gerçek AdCan Kamer
MeslekBilgisayar Teknisyeni ve Öğrenci.
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VoWiFi Nedir? Vodafone'a iPhone VoWiFi (WiFi ile Arama) Desteği Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Turkcellde vowifi acikken disaridan arama geliyor herhangi bir sorun yok yani... Mesaja git »
Note 5e volte desteği başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Etrafinizda iphone 6 ve daha ust model bir cihaz varsa simkartinizi takin servisi etkinlestirin sonra kendi telefonunuzda kullanmaya devam edebilirsin... Mesaja git »
Türk Telekom Çekim Gücü başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Ben çok memnunum özellikle 4.5g muhteşem... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaslar hattinizi iphone gibi destekleyen cihaza takip servisi acarsaniz samsung telefonunuzda da calisiyor sonrasinda... Mesaja git »
★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaslar volte servisini acmadi turk telekom kartimi iphone a taktim actim servisi su an a7 de calisiyor... Mesaja git »
★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam hangi operatoru kullaniyorsunuz turk telekomda aktiflesmiyor... Mesaja git »
Seninle ayni yerdeyiz o zaman tank brans kodu 33 benim... Mesaja git »
Benimde etimesgut... Mesaja git »
Bakalim gorecegiz benimde etimesgut yedek subay... Mesaja git »
367. Dönem [Mayıs 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Arkadaşları

DallasPage

lRealPerest
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
DE14B86E80E54BAD8EF5EEFF511DA0F0.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.211