Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Teufel
Gerçek AdSelahattin A.
Doğum Tarihi9 Aralık 1987
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Eylül 2004
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları26
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Leon Su Fıskiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam ben kontrol ettirdim plaka üzerinden servisten ısıtmalı model sizinki dediler.Fakat hiç bir bayide yada sanayide ürünü bulup değiştiremedim maal... Mesaja git »
Dsmart Modül ve LG TV başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam akşam kontrol etmeye çalışırım versiyonunu.Siz online işlemlerden sinyal yenileme yaptırın.Bazı kanallarda bende sinyal yok sorununu alıyordum z... Mesaja git »
Pronto Tour'dan sakın Benelüks - Paris turu satın almayın... başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam fiyatlarla ilgili hiç bir bilgim yok inanın.Ben tatil sepetinden almıştım ama tatil sepeti de pronto tur un paketlerini satıyordu(hala öyle mi b... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Beyler fetih modunda haritalar boş çıkıyor nedense sürekli olarak operasyonda da bazı haritalar dolu.Hangi bölümden kalabalık server bulabilirim yanlı... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Samsung'un renkleri çok canlı olmasına karşın gerçekçilikten uzak geldiğinden ben Sony'i tercih ettim.Pişman etmedi açıkçası kullandığım süre zarfında... Mesaja git »
2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yok hocam o fiyatlar geçerli değil.... Mesaja git »
SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam bende aynı amaçlarda kullanıyorum televizyonu.Aydınlık ortamda direk karşıdan ışık geldiğinde ekranda yansıma oluyor ister istemez ama karanlık ... Mesaja git »
Hocam canlı destek var oradan fiyat bilgisi alın.Daha fazla söyleyeceklerini sanmıyorum.Söylerlerse de benim aldığım fiyatı iletin arkadaşlar bu fiyat... Mesaja git »
Aynen hocam iki kişi sabah öğle akşam yemekleri dahil fiyat.Ramazan dönemine geldiği için sanırım bu fiyat.Normal dönemlerde daha pahalı. world, axes... Mesaja git »
Beyler Haziran başı için 1 hafta 2 kişi Antalya Bodrum Marmaris 5 bin tl yi aşmayacak şekilde hangi otelleri tavsiye edersiniz? Marmaris deniz soğuk ... Mesaja git »
Arkadaşları

gun

cagri105

Citizen

Ado

conjure

Romulus

Thomas Anderson

Jlozde

cocainer

kocaballi

Güven

PyRRhiC

JoeyBane

ecay

Process64

serkanertekin

fbsrkc06

bkaakco

maildecept

Mustafa

- The Stig -

N0YAN

WISDOM

purple

Tenebrio

mobiluzman26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Seat
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray
TV
LG, Sony, TV
Klima
Airfel, Klima
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Apple
Modem
Airties, Zyxel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.211