Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ebylcn
Gerçek AdEmre YlCn
Doğum Tarihi19 Şubat 1995
Meslekhttps://emreeylcn.blogspot.com.tr/
İlgi AlanlarıPC modifikasyonu ve donanım
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ankara cengizhan mahallesi boğaziçi-14 nolu santrale ne zaman yapa gelir ?... Mesaja git »
güle güle kullanın iyi eglenceler... Mesaja git »
Cevap: Ankara mamak cengizhan mahallesi fiber çalışması Kablonet başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben turk net kullaniyorum 75/4 mbps olarak akksiz kotali pakete gecmem artik kablonette modemde wifi sorunu varmis yeni modem alacaksin da uzun iş... Mesaja git »
Cevap: Ankara mamak cengizhan mahallesi fiber çalışması Kablonet başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bize de hemen gelmedi 1 ay sonra fiber kabloların bağlandı sonra apartmanlara hatlar çekildi bu şekilde ilerledi umutsuzluğa kapılmayın Hayırlı olsu... Mesaja git »
Ankara mamak Cengizhan mah. vodafone fiber çalışması başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar yanlış mı göruyorum kırmızı kablolarla kazı yapıp duruyorlar vodafone fiber logarlarına doğru kablolar döşenmiş resim çekemedim Edit: 13.0... Mesaja git »
Ankara mamak Cengizhan mah. vodafone fiber çalışması başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kablonetin ardın dan vodafone fiber de geldi hayırlı olsun :)... Mesaja git »
Ankara mamak cengizhan mahallesi fiber çalışması Kablonet başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bizim burada kazı yapıyorlar logarların üstünde vodafone fiber yazıyor :)... Mesaja git »
Arkadaşlar yanlış mı göruyorum kırmızı kablolarla kazı yapıp duruyorlar vodafone fiber logarlarına doğru kablolar döşenmiş resim çekemedim Edit: 13.0... Mesaja git »
gülüyorum guys :)... Mesaja git »
Devir torpil devri ne yapacaksın !... Mesaja git »
Arkadaşları

SAMET/

stornado

kütahyalı_ramazan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Turk.net abone kodum :) Abone olursanız 1 ay siz ve ben ücretsiz internet kullanmiş oluruz (engelli tarifesi 48.50 tl ₺) https://turk.net/p/YQV72PJ12BDQ/ !Yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz Kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz. -Yüce Mustafa Kemal Atatürk
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
grundig, AMD
Mobil cihaz
iPhone, Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TurkNet, TurkNet 75/4 mbps
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
http://steamcommunity.com/id/emreylcn/
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Grundig
PSN ID
emreylcn0658
Xbox Live GamerTag
emreylcn0658
İşlemci
AMD, AMD Ryzen 1700
Anakart
MSI B350 TOMAHAWK AM4
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
EVGA 1050 Tİ
Modem
TP-Link, huawei, Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094