Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
y0Se
Gerçek AdYusuf Cakir
MeslekSekürütü :)
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aboov o ramler 700 lira degilmiydi yahu oney oyle... Mesaja git »
VATAN BİLGİSAYAR OEM %18 KDV İNDİRİMİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ryzen 7 1700 1.233 lira cok iyi fiyat bence... Mesaja git »
Nispeten Uygun Fiyatlı Sıfır Ekran Kartı Takip Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Vatanda zotac 1050ti 672 lira almak isteyen varsa... Mesaja git »
F/P Odaklı Sistem Toplamak İstiyorum (Bütçe 3.000 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Birde teknobiyotikin face sayfasini takip edin bu gece saat 12de galax 1050ti icin indirim yapacaklar güzel bir indirim denk gelebilir.... Mesaja git »
F/P Odaklı Sistem Toplamak İstiyorum (Bütçe 3.000 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Uzun zamandir bende araştırıyorum amazon fln amazon kargo ve vergi ucretiyle neredeyse ayni geliyor buranin fiyatlarına o vergi geri iade olursa uygun... Mesaja git »
144 hz monitör önerisi ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Freesyncli aoc g2460pf yi 3 ay once 950 civarına almıştım.Ayarlari düzgün yapilinca gayet tatminkar oluyor.Ben memnunum fiyat nedir suan bilmiyorum am... Mesaja git »
Ryzen R5 1600 vs Intel I7 6700 - 1070 ile Kullanıcı Oyun Testleri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar merhaba. Daha önce aynı setupta testler yaptığımız R5 1600 ve I7 6700'lü sistemlerimiz vardı. Önceki testleri RX 480 ile yapmıştık, şim... Mesaja git »
Ryzen 7 1700 için x370 anakart şartmıdır ?? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende öyle düşünüyorum fakat şuan güncel rakamlar 5.5-6 civari bütçe zorlanacak ama daha dusugunude almak istemiyorum. Çok bahalı çooooook... Mesaja git »
Ryzen 7 1700 için x370 anakart şartmıdır ?? konusunu başlattı (2 ay önce)
Şart olmadığını cok iyi biliyorum. Fakat o 3200mhz ram ve x370i almazsam cok fazla şey kaybedecekmişim gibi geliyor. Şuanki sistemim fx6300 ve r9 280... Mesaja git »
Rx 580 yerine Vega beklemek ??? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Normal fiyatlar üstünden varsayım yapalım elbet patlayacak o mining balonu... Mesaja git »
Arkadaşları

Sebastian Insane

cannibal_26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Smile
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
CS:GO
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
LOL
Volibear

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.156