Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
babadol
Gerçek AdTalat
Doğum Tarihi19 Şubat ****
MeslekKimyager
Konumİstanbul, Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 110
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kamp Malzemeleri ve Öneriler (30.07.2016 güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Uzun vadeli ürünler genelde pahalı oluyor, ayrıntılı araştırmak gerek, ama özel olarak bir ekipman için tavsiye isterseniz yazabilirim, burada başka b... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Kamp Malzemeleri ve Öneriler (30.07.2016 güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Onların da kurulumu epey kolay sanırım uğraştırmıyor, aşırı yağış ya da aşırı soğuk görmezseniz bu çadırların hepsi sizi memnun eder. İmkanınız varsa ... Mesaja git »
Kamp Malzemeleri ve Öneriler (30.07.2016 güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arabayla gidecekseniz ve çadırın ağırlığı yük olmayacaksa büyük olanı almanız daha mantıklı, ama ok da rahatınıza düşkün değilseniz ve biraz dip dibe ... Mesaja git »
Kamp Malzemeleri ve Öneriler (30.07.2016 güncellendi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Şimdi otel konforu başka birşey, tamamen tercih meselesi, kamp için kampa gidilir otel keyfi için otele, ikisi de bir kenara atılmamalı bence.... Mesaja git »
Tplink Archer VR Serisi İçin Tivibu Kurulumu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben almadan önce hem tt işe hem tplink ile telefonda görüştüm. Teleokma dedim sizin daha iyi modem yok mu parası neyse alalım, yok diyor adamlar, başk... Mesaja git »
Tplink Archer VR Serisi İçin Tivibu Kurulumu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam çatır çatır çalışıyor, alırken ben de şüpheliydim ama ayarları yapınca sorun kalmıyor. Yeter ki modemde iptv desteği olsun.... Mesaja git »
Dinsizliğin sağladığı kötülük yapma hakkı başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Dinsizliği tasvip etmeyeceğim, ancak bu nasıl bir sığ görüşlülüktür anlamıyorum. Dindeki kuralların çoğu toplumsal yaşamın düzenini sağlamak için vard... Mesaja git »
Hocam şalvar giyiyorsunuz herhalde, yada bacak çapı 5 cm, yoksa onlar cepteyken rahat oturmak imkansız.... Mesaja git »
Bana Göre Değil Bu İşler. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Son cümle gerçekleşirse diğer cümlelerin hiç önemi kalmıyor, tavsiyemdir.... Mesaja git »
Arkadaşları

Jestman

cavit63

SerdaR^73

mandayuvasi

Dark Saga

turhanberk

RoyalSalute
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Dior Homme Intense EDP // D&G The One For Men EDP
Alıcı: harunozkan89
Tarih: 16 Eylül 2017; 17:00:44
Yorum
İmza

_____BEŞİKTAŞ_____
\___ÇARŞI___/
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Sony
Takım
Beşiktaş
TV
Sony
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Monster
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
1.922