Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
babadol
Gerçek AdTalat
Doğum Tarihi19 Şubat ****
MeslekKimyager
Konumİstanbul, Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 110
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dinsizliğin sağladığı kötülük yapma hakkı başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Dinsizliği tasvip etmeyeceğim, ancak bu nasıl bir sığ görüşlülüktür anlamıyorum. Dindeki kuralların çoğu toplumsal yaşamın düzenini sağlamak için vard... Mesaja git »
Hocam şalvar giyiyorsunuz herhalde, yada bacak çapı 5 cm, yoksa onlar cepteyken rahat oturmak imkansız.... Mesaja git »
Bana Göre Değil Bu İşler. başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Son cümle gerçekleşirse diğer cümlelerin hiç önemi kalmıyor, tavsiyemdir.... Mesaja git »
İstediğin ortamda saygı çerçevesinde saatlerce münazara yapabiliriz, ama bana boş laflarla gelme böyle, yanlışsam doğrusunu açıkla.... Mesaja git »
Ekonomi bilmediğin için sana açıklama yapmam yersiz olur ancak madem çok ilerici bir ülkeyiz, arabadan, yakıttan ortalama %100 vergi almayacak o zaman... Mesaja git »
Sen parayı binaya köprüye yatır, saraya lükse yatır, fabrika sat tesis sat, bütün komşularla arayı boz, adalet kelimesinin içini boşalt, cahile kıymet... Mesaja git »
Cevap: Parkta yiyişenleri görünce çok üzülüyorum başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Parkta kızları öpen koklayan, elli farklı kızla yatan adamların da yarın eşim bakire olsun hülo diyecek olması daha da ürkütücü, sayın cinsiyetçi düşü... Mesaja git »
600tl Outdoor bot tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Salomon için nasıl bilmeyen alır diyorsunuz anlamış değilim. Salomon comet 3d Gtx kullanıyorum, spor ayakkabılarımdan daha rahat ve kaya gibi, her tü... Mesaja git »
3000 TL bandı aynasız fotoğraf makinesi tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkür ederim hocam güzel tavsiyeleriniz için, dün bir arkadaşla anlaştım mark 2 alacağım, bana da daha mantıklı olan o geldi.... Mesaja git »
3000 TL bandı aynasız fotoğraf makinesi tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba hocam m10 mark 2 kullanıyorsunuz sanırım, kullandığınız lensler nedir ve küçük sensörün etkisini ne kadar yaşıyorsunuz?... Mesaja git »
Arkadaşları

Jestman

cavit63

SerdaR^73

mandayuvasi

Dark Saga

turhanberk

RoyalSalute
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Dior Homme Intense EDP // D&G The One For Men EDP
Alıcı: harunozkan89
Tarih: 16 Eylül 2017; 17:00:44
Yorum
İmza

_____BEŞİKTAŞ_____
\___ÇARŞI___/
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Sony
Takım
Beşiktaş
TV
Sony
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Monster
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.064