Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
uclerburak
Bir Önceki Kullanıcı Adıharbidenodun
Gerçek AdBurak T. Ü.
Doğum Tarihi28 Temmuz 1994
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
An itibariyle cihazımı Rusya 7.0 romundan Rusya 6.0 romuna downgrade ettim Türkiye'ye 7.0 gelene kadar. Olur da Samsung 6.0 romlarına geçişi kapatır f... Mesaja git »
Ever denddim fakat fail verdi direkt. Ama rus 6.0 dan tur 7.0 a geçebilirim yükseltme olacağı için. Ufak da olsa umudum var.... Mesaja git »
Evet, rusya 6.0 romuna downgrade yapılıyor neyse ki. Ben de note 4 kullandım, rom rom geziyordum. Attığım roma göre otomatik csc si değişiyordu, böyle... Mesaja git »
Cidden bu fikir hiç aklıma gelmedi sinirimden. Çok sağ olun hocam, içime biraz su serptiniz. Cihazı Tur 7 yapabilirsem bi şekilde de CSC'yi rootsuz tu... Mesaja git »
1 haftalık cihaz elimde çöp oldu şu an.... Mesaja git »
Arkadaşlar eğer Türkiye menşeili bir cihazınız varsa ve başka ülkenin romunu atmak istiyorsanız sakın atmayın. Hiçbir şekilde geri dönüşü yok. Örneğin... Mesaja git »
Hocam merhaba, A7 2017 kullanıyorum. Cihazıma 7.0 rus romu atımıştım meraktan. Şimdi rus 6 romuna downgrade ettim fakat türkiye 6.0 romuna geçerken fa... Mesaja git »
Sorun olduğunu düşünmüyorum. Sadece %100'den %99'a biraz geç düşüyor o arada da 1.5 saat gibi ekran süresi veriyor. Bu şarjla 10 saat civarı ekran sür... Mesaja git »
Valla tablo ortada hocam... Mesaja git »
Sıkıntı yaşamıyorum da bu csc muhabbeti can sıkıyor... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.111