Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
uclerburak
Gerçek AdBurak Taha ÜÇLER
Doğum Tarihi28 Temmuz ****
MeslekÖğrenci
Konumİzmir,Foça
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Evet bu durumu ben de yaşadım. Cihaz 20 iş günü bekledi serviste, sonra parça bulunamadı deyip iade yaptılar.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Duruşu asil de kullanımı benim gibi takıntılı bireyler için biraz zor... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bu cihazda da en çok siyah kiri tozu belli ediyor. Eski cihazım siyah renkti ve ekranla kasa boşluğunun arasına deli gibi toz dolmuştu, çok kötü görün... Mesaja git »
Cihaz çoğunlukla delta garantili geliyor hocam, kutu içeriğinde görürsünüz belgesini. Ben de hepsiburada üzerinden almıştım. Ne renk aldınız?... Mesaja git »
Merhaba hocam. Benim geçen ay cihazım bozuldu, delta garantiye yolladım. 20 iş günü bekledi serviste fakat parça bulamadıkları için paramı iade ettile... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hayır SIM 1 gibi bir şey çıkmıyor, ben de tek hatlı kullanıyorum.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Sağ olun hocam. Aynen öyle yine toz olacaktır ama yeter ki görünmesin bana... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Teşekkürler hocam sağolun... Mesaja git »
teşekkürler hocam, sağ olun cihazı alır almaz otomatik olarak kurdu güncellemeyi. evet facebook bildirimleri sıkıntısız geliyor, bugün bir sorun yara... Mesaja git »
bende de siyah vardı ışık sızmasından ziyade kenarlara toz birikmesi canımı sıkıyordu. bu sabah gümüş olanı geldi, inanın siyah yanında çok sönük kald... Mesaja git »
Arkadaşları

salimmm_06

mahir212

4hill
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2013 Honda Civic Beyaz Elegance A/T | Samsung Galaxy Note FE (Silver Titanium) 64 GB | Dell Inspiron N5010 i3 128 GB SSD Windows 10 Pro
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dell
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Notebook
Dell
Modem
Huawei

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047