InsertUpdateSession hata oluşturdu: İşlem (İşlem Kimliği 513) kilitle kaynak için başka bir işlemle karşılıklı kilitlendi ve kilitlemede kaybeden taraf olarak seçildi. İşlemi yeniden çalıştırın. Profil : uclerburak
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
uclerburak
Bir Önceki Kullanıcı Adıharbidenodun
Gerçek AdBurak T. Ü.
Doğum Tarihi28 Temmuz 1994
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bataryamın kullanımında bir sorun görünmüyor, şu an %70 şarjım var ve ekran sürem 1 saat 45 dk civarı. Terk sorun şarjın %100de kalmaması... Mesaja git »
Çok ilginç ya, daha 2 gün öncesine kadar sorun yoktu... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba. Şu an telefonumda en son mayıs güncellemesi yüklü ve kernel olarak spacelemon kernel kullanıyorum. Sorunum şu ; telefonun şarjı %1... Mesaja git »
Hocam ben de o romu kurmuştum deneme amaçlı ama menü geçişinde çok takılma yapıyordu onun dışında iyiydi. O sorunu çözebilseydim kalacaktım o romda ... Mesaja git »
Hocam ben de bu romu kullanıyorum 2 gündür, memnun musunuz? Bana biraz fazla şarj yiyormuş gibi geldi de.... Mesaja git »
1080p bile oynatıyor hocam o konuda da sıkıntı yok.... Mesaja git »
Şu an hangi romdasınız bilmiyorum ama dönün bence ... Mesaja git »
Evet arada otomatik moddayken durduk yere kamera durduruldu hatası veriyor ama pro moda alınca düzeliyor. Fotoğraf düzenleyicisi stabil çalışıyor.... Mesaja git »
Bir nebze artabilir fakat root cihazı garantiden çıkarır. Ayrıca beginner kullanıcıyım demişsiniz, o yüzden hiç bulaşmayın root işlerine. Cihazınızı b... Mesaja git »
Hocam seçmek istediğiniz melodiyi Dosyalarım / Cihaz hafızası / Music / Notifications bölümüne attığınızda seçim ekranında görünecektir.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
1.602