Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
harbidenodun
Gerçek AdBurak T. Ü.
Doğum Tarihi28 Temmuz 1994
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 38 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1080p bile oynatıyor hocam o konuda da sıkıntı yok.... Mesaja git »
Şu an hangi romdasınız bilmiyorum ama dönün bence ... Mesaja git »
Evet arada otomatik moddayken durduk yere kamera durduruldu hatası veriyor ama pro moda alınca düzeliyor. Fotoğraf düzenleyicisi stabil çalışıyor.... Mesaja git »
Bir nebze artabilir fakat root cihazı garantiden çıkarır. Ayrıca beginner kullanıcıyım demişsiniz, o yüzden hiç bulaşmayın root işlerine. Cihazınızı b... Mesaja git »
Hocam seçmek istediğiniz melodiyi Dosyalarım / Cihaz hafızası / Music / Notifications bölümüne attığınızda seçim ekranında görünecektir.... Mesaja git »
Valla hocam bir sürü rom denemiş biri olarak DN5 v0.6.1 öneririm. Yaklaşık 2 aydır sorunsuz kullanıyorum.... Mesaja git »
Hocam rootsuz cihaza pek özelleştirme yapılamıyor, launcher yüklemek dışında. Durum çubuğu için Samsung'un kendi yapımı olan Good Lock adlı uygulamayı... Mesaja git »
Root atamıyorsanız gereksiz uygulamaları "Package Disabler Pro" adlı programla devredışı bırakabilirsiniz.... Mesaja git »
Hocam ben DN5 v0.6.1 kullanıyorum 6.0.1 note 5 ve s7 portu. Pek ayarlama seçeneği yok ama gayet stabil bir rom. Note 7 romlarının touchwizlerinin menü... Mesaja git »
Kesinlikle, stock rom arayüzü cidden çok kötü. Şu custom romlar da stabil değil ki kullanalım uzun uzun.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.047