Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
machoke16
Gerçek AdFurkan Can
Doğum Tarihi24 Mayıs 1991
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Edited: ÖNCELIKLE HEPINIZE BOL BOL YARDIMLARINIZ IÇIN TESEKKÜR EDERIM! IKI AYDA EDINDIGIM TECRÜBEYI 3-4 SAATTE KAZANDIM SIZIN SAYENIZDE. UCUNDAN DA ... Mesaja git »
Satılık Logitech 2+1 Hoparlör konusunu başlattı (7 ay önce)
Logitech S220 2+1 Speaker Ürün sorunsuz çalışmaktadır. Pc'yi tv'ye bağladığım için satıyorum. Önce havale sonra kargo (Bursa içi elden teslim alabili... Mesaja git »
Satılık Samsung GT-3200 (siyah) konusunu başlattı (7 ay önce)
Ürün sorunsuz çalışmaktadır. Önce havale sonra kargo (Bursa içi elden teslim alabilir). [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/1796377/50b2cdf9... Mesaja git »
Satılık Philips 300 GB 3,5'' Harici Disk konusunu başlattı (7 ay önce)
Philips SPD5117CC/00 7200RPM 3,5'' 300 GB Usb 2.0 Harici Disk Ürün sorunsuz çalışmaktadır. Önce havale sonra kargo (Bursa içi elden teslim alabilir).... Mesaja git »
Mass Effect 1 Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında...) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Mass Effect Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında...) Genel Çeviri Oranı: %99 Tamamlanan Birincil Kodeks Sayısı: 44/44 Tamamlanan İkincil Kodeks Say... Mesaja git »
Apple iPhone SE Ana Konu / Kullanıcı Kulübü || 4" Ekran - A9 - 12MP başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Önemli Not: Apple iPhone SE hakkında ürünü almamış olup durup dururken kötüleyenler, trollük yapanlar, konu harici; reklam, atışma ya da kavga çıkaran... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
ayın 13'ünde ellerine geçmiş, dün arayıp hesap numarası istediler ara bir istersen yardımcı oluyorlar.... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bugün gerçekleşti iade işlemi hesaba yolladılar. Buraya yazınca okudular heralde ... Mesaja git »
İade için yolladım hala ücreti iade etmediler.... Mesaja git »
Birlikte kazanmak isteyenler gelsin buyursun :)) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Aynen dostum bugüne bir deneme kuponu yapalım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Philips 24'' İnç Full Hd Led Monitör
Alıcı: Befega19
Tarih: 24 Mart 2017; 14:05:52
Yorum
Gayet güzel seviyeli bir arkadaş. Güzel bir ticaret oldu. Kendisine teşekkür ediyorum.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109