Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
machoke16
Gerçek AdFurkan Can
Doğum Tarihi24 Mayıs 1991
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple iPhone SE Ana Konu / Kullanıcı Kulübü || 4" Ekran - A9 - 12MP başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
[center][u][b][color=RED]Önemli Not: Apple iPhone SE hakkında ürünü almamış olup durup dururken kötüleyenler, trollük yapanlar, konu harici; reklam,... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Arkadaslar 2016 model ku7000 serilerinde gerek birbirimize, gerekse forumda ki arkadaslara yardimci olmak amacıyla konuyu açmış bulunuyorum. Kullanıcı... Mesaja git »
Ciftlik Bank ile Kazanın başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Merhaba arkadaşlar oyuna 14.04.2017 tarihinde başladım güzel bir yatırım aracı tavsiye ederim aşağıdaki link ile kayıt olup referansım olabilirsiniz. ... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ayın 13'ünde ellerine geçmiş, dün arayıp hesap numarası istediler ara bir istersen yardımcı oluyorlar.... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bugün gerçekleşti iade işlemi hesaba yolladılar. Buraya yazınca okudular heralde ... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
İade için yolladım hala ücreti iade etmediler.... Mesaja git »
Birlikte kazanmak isteyenler gelsin buyursun :)) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Aynen dostum bugüne bir deneme kuponu yapalım.... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Evet dostum camında çizikler vardı.Camları gayet kaliteli sahte olacağını düşünmüyorum ama kullanılmış teşir ürünü heralde.... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Arkadaşlar gözlük bugün geldi hiç memnun kalmadım gözlük kullanılmış çizikler var teşir ürünü olabilir.Geri iade etmek istiyorum bir numara verdil... Mesaja git »
Bisiklet Alırken Kadro Boyunu Doğru Seçmek başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
Bisiklete binerken sorun yaşamamak için doğru bisiklet boyunu seçmeniz gerekiyor. Özellikle arazi sürüşlerinde ve sportif kullanımlarda alt sını... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Philips 24'' İnç Full Hd Led Monitör
Alıcı: Befega19
Tarih: 24 Mart 2017; 14:05:52
Yorum
Gayet güzel seviyeli bir arkadaş. Güzel bir ticaret oldu. Kendisine teşekkür ediyorum.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.281