Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
EpicS4XGuy
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine 3 sa. 25 dk. kaldı.
Gerçek AdCihan Turan
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İSTABULDA OTURANLAR KUŞTEPE NASIL BİR SEMT başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam tarık mengüç de kuştepeli [8D]... Mesaja git »
Hocam ben sizin tsk zamanından kalma oyuncuyum,bi whatsapp grubu vardı 10 dakika telefona bakma 1000 mesaj oluyodu, umut abi, dursun ali abi, dupree... Mesaja git »
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ya zaten göstersene hocam adam akıllı bi topçu bak ilhan mansızın bile nasıl bir adam olduğunu gördük o nasıl bir ego kardeşim bu gidişle zaten halkın... Mesaja git »
90 boost - 100 boost arasın da kaldım başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
arkadaşa katılıyorum zaten boostladığımdan dolayı ilvl düşük gear toplamak için uğraşmıyım 100 e boostlayınca proff lar da 700 oluyo hem ... Mesaja git »
90 boost - 100 boost arasın da kaldım konusunu başlattı (13 gün önce)
merhaba arkadaşlar oyuna warlords of dreanor la başlamıştım zaten sonra bıraktım ama geri döndüm enhe shaman açtım 60 a kasıyorum şimdi raid deneyimi... Mesaja git »
Bilgisayarı yükselticem bilgisizim yardım başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
hocam bilmediğimden gerçekten bilgisizim yukarıda da belirttiğim gibi o yüzden yardım istiyorum peki dediğiniz işlemciler ne kadar fiyatlar hakkın da ... Mesaja git »
Bilgisayarı yükselticem bilgisizim yardım konusunu başlattı (14 gün önce)
Merhaba Sayın DH ailesi yılların emektarına yeni bi duruş, yeni dokunuş getirmeyi düşünüyorum. (Bu arada bende GTX 760 var bana yetiyo şimdilik) ... Mesaja git »
Meyve suyumdan çıkan yaratık ss'li başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
O ney lan dabbe mi?... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
semanın pınarın ademin sporcu olduğuna bakmayın hepsi dopingden men cezası almış sporcular adem nakavt yiyen pınar 25. olan sema elenen bırakın hepsin... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.064