Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
babanınoğlukemal
Gerçek AdKemal Kamor
Konumİstanbul, Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK İNVİCTA 3045 DİVER OTOMATİK SAAT konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, İnvicta 3045 saatimi satıyorum. Saati bileğime büyük geldiği için satıyorum.Saat otomatik bir saattir ve içindeki makina seiko nh3... Mesaja git »
iPhone 7 şebeke sorunu yaşayan var mı... başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Arkadaşlarımda 6s plus ve 7 plus var. İkisinde de avea hattı var. 6s plus full çekerken 7 plus iki üç diş çekiyor. O da bundan rahatsız ve servise gön... Mesaja git »
Satılık Sony sbh52 Bluetooth kulaklık başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhaba, kulaklık duruyor hala ve kulaklığı yurtdışından getirttim arkadaşa. Kutu içeriği olarak sadece kablo ve kulaklık çıktı. İçinden şarj aleti çı... Mesaja git »
Satılık Sony sbh52 Bluetooth kulaklık başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Güncel... Mesaja git »
Güncel... Mesaja git »
Satılık Sony sbh52 Bluetooth kulaklık konusunu başlattı (bir yıl önce)
Arkadaşlar merhaba. Telefon değişikliği sebebiyle kulaklığımı satıyorum. Önceki telefonum lg g2 idi. Android olduğu için ve uygulaması da olduğu için ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Tabiki de amazondan 200-250 tl arası alınacak en iyi saat invicta... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Gönül rahatlığıyla alabilirsin. Invictayi Türkiye'de yuksek fiyatlara satiyorlar. Bu fiyatlar cok iyi. Kasa ve deri kayışı fiyatına göre kaliteli. Kad... Mesaja git »
BU SAAT BU PARA EDER Mİ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Kesinlikle o paraya alinmaz diger arkadaşın aldığı yerden gönül rahatlığıyla alabilirsin. Saate gelecek olursak görüntü olarak gösterişli bir saat ama... Mesaja git »
ince bilekliyim 39-42mm arası saat tercihi için yardımınız lazım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Kliksa hepsiburada ve n11 de seikonun alt firması lorus ve pulsar marka tam da senin istedigin ozellikte fiyatı da 250 tlyi gecmeyen modelleri var. Me... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.129