Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fordexos
Gerçek AdGökhan Parlaktaş
Doğum Tarihi28 Ağustos ****
KonumEskişehir,Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ragnarosun 20 geliştirmesi nerf yemesi gerek ama 10 levelde zaten 120 snde bir atıyor. Ayrıca o ultiyi aldığınızda fightta çok etkisiz kalıyorsunuz. L... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Maçın genelini izlemediğim için net yorum yapamam ama ragnarosun lawa wawe aldığını tahmin ediyorum çünkü level olarak fark atamamışsınız. Bu kadar ki... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bende aynı build ile oynuyorum. Rak'shiri bastığın adama q atarsan %3 sadism veriyor eğer öldürürsen %5 veriyor ve cdsini 10 snden sayıyor. Yani b... Mesaja git »
Onu tamamlaman için solo Lane e başka bi hero gitmesi gerek midde early game de biraz uğraşla rahat 10 hite kadar yapılır. Örneğin kerriganın kombosun... Mesaja git »
E questinin zaten getirisi çok iyi sayılmaz yani ben almıyorum.Karşıda samuro rexxar falan vardır belki alınabilir daha kolay yapılıyor o zaman zaten ... Mesaja git »
Sizce en iyi dizi sezonları? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Supernatural 4 ve 5 Doctor Who 4,6 ve 9 X-Files 8-9 hariç diğer sezonlar Lost 1 ve 2 Arrow 1 ve 2 Person of Interest 3 ve 4 Stargate Atlantis 1 ve 4 ... Mesaja git »
Dizi beğenmiyorum (tavsiye) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Breaking bad severek izlediyseniz Sopranos, Sons of Anarchy ve Better Call Saul a bakabilirsin. Sons of Anarchy ve Sopranos finale kadar çizgisini boz... Mesaja git »
Person of Interest (2011 - 2016) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İlk 2 sezon daha çok polisiye havasında geçiyor ana konu çok az bölümde anlatılıyor. Diğer sezonlarda ise ana konunun işlendiği bölüm sayısı artsa da ... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hlyi tek kişiye döndürdükten sonra bitirdiler zaten forumda bi çok kişi kalitesiz oyunculardan yakınırken kimsenin grup olmaya çalışmaması garip. İyi ... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bence oyunda denge var hocam bi çok şey eleştirilebilir macthmaking v.s her heroyu gayet counterlayabiliyosunuz. Bi kaç çöp hero var buna katılıyorum ... Mesaja git »
Arkadaşları

ANDREI

baLbesh
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
World of Warcraft
Horde

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.186