Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fordexos
Gerçek AdGökhan Parlaktaş
Doğum Tarihi28 Ağustos ****
KonumEskişehir,Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yeni heroda açıklandı bu arada diablo evreninden geliyor cassia asas olucak. [DHTUBE=https://www.youtube.com/watch?v=NZkdtQ1fOZY]... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Eğer bu sezon gold veya plata çıkamazsanız önümüzdeki sezon 5-9 win gibi bir sonuçla bitirirseniz yine silver dan başlarsınız sistemin işleyiş şekli... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
MMR sisteminde bazı sıkıntılar var hocam. Sıkıntı eski playerlar da değil örneğin siz plat bitirdiniz 5-8 win civarı aldınız yine plata atıyor. Burda... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Probius a buff lazım bence ultisi haricinde fightta faydalıda olamıyor çok etkisiz hl de 2 maçımı sırf probius picki yüzünden verdim. Varianın taunt... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Mmr farkından kaynaklı ayrıca silver 1 ve 3 çok garip değil biz geçen sezonlar 5 kişi oynuyorduk plat,gold,silver a yerleşenler oluyordu aynı maçları... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Yeteri kadar support heronuz var ise ki zaten dediğiniz gibi lucio banlanıyor. Valeera kolay counterlanıyor. Ragnaros sürekli banlanıyor. En mantıklı... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende başta öyle düşündüm hocam ama 200-300 snlerden 10 sn ye indi yani benim düşüncem macthmakingle oynadılar.Zaten sırf mount için girenlerin çoğu ... Mesaja git »
Benim bildiğim kadarıyla heroları önceden tasarlıyorlar hocam. Burda birilerinin istemesi sayesinde belki sıraya koyarlar ama bi sonraki hero olmayac... Mesaja git »
Ben genel anlamda başarılı bulsam da talentlarını beğenmedim. Önceden 7 levelde slime attığımız herkese critic damage vuran bi talent vardı çok iyiydi... Mesaja git »
Tamamdır hocam geç mi oldu artık bilmiyorum ama değişiklikleri yazıyım. Diğerleri ptr pacthiyle aynı sadece farklı olan bölümleri yazdım buraya. Lu... Mesaja git »
Arkadaşları

ANDREI

baLbesh
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
World of Warcraft
Horde

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.133