Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fordexos
Gerçek AdGökhan Parlaktaş
Doğum Tarihi28 Ağustos ****
KonumEskişehir,Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hots'un oyuncu sayısı az mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Oyunda fazlasıyla rus var zaten hocam en bide lolü bırakıp bu oyuna başlayıp küçümseyen herşeyi biliyormuş havasında takılanlardan baya şikayetçiyim. ... Mesaja git »
Hots'un oyuncu sayısı az mı ? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Bekleme süresi 70 saniye diyor ama girmesi 5 dkyi buluyor ? Bi de yeni beta diyorlar o tam olarak ne ? Biri anlatabilir mo ? Yeni başladım total her... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Exculsive skinler büyük ihtimalle featured olarak eklenecek geçtiğimiz yıl başında bundle olarak satılmıştı yanlış hatırlamıyorsam tek tek satın alınm... Mesaja git »
Hots golds başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
General chat var bir sürü qm grubu ben herolara level kastığım dönem o şekilde çok takıldım. Amaç exp kasmak ise neden tek başıma gireyim ki ayrıca ba... Mesaja git »
Hots golds başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ben yazın sürekli qm atarak heroları 9 levele kasmıştım hem her heroya hakimiyetim arttı hem 5 te 500 9 level de 750 K alarak kastım. Şu anki level si... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Yani hocam sizde haklısınız ama ow karakterlerini seven çok bence gelsin ama bu şekilde arka arkaya gelme olayını yapmamaları gerek warcraft asaslarda... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Geçen ayda herkes warcraft asaslardan şikayetçiydi ki en fazla hero warcraft herosu oyunda owerwacth karakterleri zaten oyunda çok az vardı ve owerwac... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Kazancı yeni oyuncular oldu hocam. Hem oyunu yeni açıyormuş havası verdiler 20 hero v.s hemde eski playerlar için skin dağıtıp onların gönlünü almış ... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Zaten eski playerlar için değil bu olay 2.0 ın olayı yeni player çekmek e haliyle o kadar hero veriyor skin veriyor yeni player beklentisi var bu açıd... Mesaja git »
Heroes of the Storm [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bende 2 maç attım çok zevkli bi hero olmuş kesinlikle dragon Blade ultisi heal alamazsanız kullanılmıyor damage falan çok iyi ama onu kullanırken kesi... Mesaja git »
Arkadaşları

ANDREI

baLbesh
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
World of Warcraft
Horde

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094