Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Oozed
Gerçek Ad 
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
60 dolarlık oyun nasıl 350TL olabiliyor? başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Ps store dan alırsan 60 dolar+%18 kdv neredeyse tam geliyor 270 filandı sanırım... Mesaja git »
nintendo switch aldin ya sonra... başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Sadece Pokemon Star çıkınca 10 milyon bundle satar. Ki ben de onu bekliyorum. Nintendo 3ds i sadece pokemon oyunlarını oynamak için aldım diyebilirim.... Mesaja git »
Tipim nasıl [SS] başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Ustura yap karizma olur... Mesaja git »
Dh adminleri ikiyüzlülük konusunu başlattı (12 sa. önce)
Meclise 1m lik masa,Erdoğan örtülü ödenekten işte bu kadar para harcadı konuları sapasağlam ve hep popülerde. Atatürün serveti diye başlık açınca hem... Mesaja git »
Adam bi git işine.Nasıl kazandığı filan hiçbir şey yok.Atatürk bu ülkenin en lüks yaşamış Cumhurbaşkanıdır.Rakıya ekmek banacak kadar lüks yaşamıştır ... Mesaja git »
Kime bıraktığı değil nasıl kazandığı önemli. Dayısının çiftliği vardı hani heralde orda çalışırken kazanmadı bu parayı Ayrıca Cumhurbaşkanlığı sitesi... Mesaja git »
Aha bu da benden Atatürün serveti size 1M lik masaya konuşuyonuz hadi bakalım ne diyeceksiniz buna Hemen baştan yazıyım okurken sıkılıp da bırakırsın... Mesaja git »
Dünyanın en yakışıklı adamlardan biriyim ama sevgilim yok başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Em onları moruq... Mesaja git »
Milletin Kaldırımda Yürüme Adabını Bilmemesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben 10m lik kaldırımda sağ sol yapmaktan 35m yürümüş oluyorum.Bir kişi de azcık omzumu yana çekiyim demiyor... Mesaja git »
3 tane kıza aynı anda aşığım başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Tamam işte ikiye inmiş... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125