Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mttkn
Gerçek AdUmut Tekin
Doğum Tarihi20 Mayıs 1994
İlgi AlanlarıBisiklet-Dota 2-
KonumMersin,Mezitli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Xbox 360 Kablolu Kol(2 Adet) konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhabalar, xbox 360 kol aldım 2 tane. Lakin kabloluya alışamayınca neredeyse hiç kullanmadım. 14 günlük iade sürecini de geçirince tek çare 2. el sat... Mesaja git »
Aynen böyle bir başlangıca sahipti ama dediğim bu tarz bir müzik değil. Daha eski 90lar bile olabilir. Belli bir nakarat tekrar ediyordu. Yine de ço... Mesaja git »
Müzik bildiğimce kadın ve erkekten oluşan bir grubun müziği. 2 tane astronotun konuşmasını içeriyordu. Happy müzik tarzında. Konuşma-müzik tarzı bi... Mesaja git »
The Witcher 3 %100 Türkçe Dil Paketi v3.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kusura bakmayın soru yanlış konuya gelmiş.... Mesaja git »
CINEMAXIMUM Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
8 Tl iken almıştım 25 gün önce 2 tane kod. Dün gittim kullandım. Herhangi bir sorun çıkmadı. 2D filmler için 7-8 Tl'den gelmeye devam ederse alır... Mesaja git »
CINEMAXIMUM Fırsatları (premium dahil 12,60 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Casuslar köprüsü ve Diriliş için 2 bilet aldım. 7.90 çok iyi fiyat gibi geldi bana. Bilmiyorum belki kenarda köşede daha güzel kampanyalar vardı ama a... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
3 gündür yazıyorum parayı çekmediler diye. Meğersem Tl hesabından çekmişler. Enpara otomatik dolara çevirmiş. Bende dolar hesabına 60 dolar yatırmış ö... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
sener. 45 mm saat almıştım hemen geri iade ettim. Çok büyük olduğunu düşünmüştüm o yüzden 40mm beni korkutmuyor. Sanırım memnun kalacağım boyutundan. ... Mesaja git »
Bu saati 2 haftadır her gün takip ediyorum bu fiyata geldiğinde benim kadar sevinen olmamıştır içinizde :) , o yüzden benden hayır yanıtı bekleyemez... Mesaja git »
Arkadaşlar enpara-dolar hesabı ile almıştım. Parayı çekmedi. Satın alımım onaylanınca mı çekecek yoksa bir sorun mu var ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094