Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
THENORTHFACE
Gerçek AdTekin ÇOBAN
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 42 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Maalesef bazen güncellenmiyor. Benim iki paketim vardı. Birincisi hala orijin ülkede yüklenmeyi bekliyor olarak görünüyordu.Siparişin 20. günde aniden... Mesaja git »
Koku ve dumanı niye sıkıntı ediyorsunuz anlamadım ki. Etin bilmem kaç lira olduğu yerde zengin gösterir işte. Bırakın namınız yürüsün.... Mesaja git »
iOS 11 [ANA KONU] (11.3 Geldi!) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Heyirdir :D... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (26 gün önce)
AliExpress Ana Konusuna Hoşgeldiniz * Bu konu, detaylı AliExpress rehberi ve 1000'e yakın ürün incelemesini içermektedir. Sorularınız... Mesaja git »
Birde bu var.46 dolara düşecek fiyatı. Yorumlarınızı alalım uzman arkadaşlar.... Mesaja git »
Kedi köpek besleyenler özel (sıcaklığa siz karar verin) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Köpek mamasında biraz marka çeşitliği olsa daha güzel olurdu. Ben yaşlı köpek maması arıyordum.Ancak istediğim markaları göremedim.Yoksa fırsat süper.... Mesaja git »
Sonuç olarak kardeşim, arada kaynadık galiba. Kupon kısmı boş, ürün ile ilgili bir uyarı yok. Kazanan listesinde çıkan bir isim yok. Neyse sağlık olsu... Mesaja git »
Ettim Sayın Gearbest. Herhangi bir farklılık yok.... Mesaja git »
Bana aynı resimden geldi de ne oldu ? Hiçbirşey olmadı.Sayın GearBest te ortada yok. Uruguaya mı gitti ne [>:]... Mesaja git »
4.Yıla özel dediniz, slot çevirdik bol bol.1.Gruptan yakaladık.Kupon sayfasına bakınız dedi. Ne sayfada kupon vaaar, ne de kazanılan hediye ? Hayırdır... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078