Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
THENORTHFACE
Gerçek AdTekin ÇOBAN
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sızma Zeytinyağı Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hadi bugünden verelim de, fiyat ne olacak? Hayrıma yollayacam dersen,bilemem tabi... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Final Sürüm Yayınlandı 11.0.3) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
iOs 11 Developer Beta 1 çıktı. (5 Temmuz 2017) iOS 11 Developer Beta Link Arkadaşlar Merhaba. Telefonuma iOS 11'i yükledim. Merak edenler için k... Mesaja git »
Kaç liraydı ki, Hocam?... Mesaja git »
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Mobilden alabildiğim link bu Hocam, cihaz çok iyi. Mobil linki de bu galiba... Mesaja git »
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar, uzun çalışmalar sonucunda iyi kalite Araç Kamerası satan birilerini ikna ettik. Turkey Post ile yollayabileceğini söylüyor. Bu arada benim... Mesaja git »
Olgu Hocam, şimdiiii Smarno S1 mi alacağız yoksa Azdome mı kafa yine karıştı... Mesaja git »
Olgu Hocam, şimdiiii Smarno S1 mi alacağız yoksa Azdome mı kafa yine karıştı... Mesaja git »
70 Litre Dağcı Çantası 67,20 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Gerçek bir dağcı çantası yaklaşık olarak bu formda olmalıdır. Karşılaştırabilirsiniz.... Mesaja git »
Olgu Hocam iyi geceler, Smarnoo için indirim kodu var mı? Daha önce verdiğiniz kodu girdiğimde, süresinin geçtiği uyarısı aldım.... Mesaja git »
Geçen hafta sanal kart ile alışveriş yaptım Hocam. İnternet alışverişine açık olup olmadığını kontrol etmeniz iyi olabilir.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.117