Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
r_samur
Gerçek AdRamazan SAMUR
Doğum Tarihi16 Şubat 1989
MeslekBilgisayar Mühendisi
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Kerimcem, Bu forum'u günlük cosa ile gelişmeleri takip amaçlı geliyorum. Senin gereksiz mesajlarına maruz kalıyorum. Ya kendine çeki düzen ver yada... Mesaja git »
Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Her sene olduğu gibi yine soğuk kış gününde bir bakım ile karşı karşıyayız. Bilerek mi bu soğuk kış günlerini seçiyorlar?... Mesaja git »
Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
15 dk önce ev neden hamam gibi olmaya başladı dedim. Kombi tam gaz çalışıyordu. Güncelleme gönderiyorlar galiba. Mail atıp öncesinde haber verseler ol... Mesaja git »
Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Evde 2 bebek olmasa kendi termostatımı kendim yapardım diyorum :) Hatta birden fazla istasyon yapıp farklı odalara koyup, hangisini ana istasyon seçer... Mesaja git »
Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dün akşam yaşadım. Saat 10 da gece moduna geçti, baktım kombi hala çalışıyor neyi var bunun dedim. 25 üzerinde bir derecede set edilmiş duruyordu. Ben... Mesaja git »
Resme bakarsan sadece ilk başvuruyu konsolosluktan yapabiliyor (zaten e-devletten yapılıyor). Dekontu resimde görüldüğü gibi sadece askerlik şubesine ... Mesaja git »
Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İstasyon ile kombi ünitesi arasındaki mesafe bahsettiğiniz gibi çok fazla ise iletişimde sorun yaşarsınız. Arada tek duvar varken sorunsuz çalışıyor.... Mesaja git »
Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben özellikle bebekler için rahat olacağından termostatik batarya takayım dedim, sağolsun tesisatçı sıcak suyu sağ tarafa çekmiş, vazgeçtim. Fayanslar... Mesaja git »
Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba, Ben geçen seneden beri 3. nesil kullanıyorum. Kışın birkaç günlük çalışmama sorunu dışında hiç sorun yaşamadım. Zaten o sorun olduğunda ter... Mesaja git »
Selamlar, Dün Ehad Usta'ya aracımı cila için bıraktım. Ciladan sonra çok güzel parladı. Güvenilir, samimi birisi. İşini severek yapıyor. Tavsiye ed... Mesaja git »
Arkadaşları

vüvüzela
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Let's Ride !

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156