Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
r_samur
Gerçek AdRamazan SAMUR
Doğum Tarihi16 Şubat 1989
MeslekBilgisayar Mühendisi
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türknet Fiber Sorgulama Açıldı! başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Public IP'yi CGN üzerinden mi veriyor TurkNET ? Şu an başvursam kaç günde internetim bağlanır acaba, yakın zamanda başvuran oldu mu? Yer: Eyüp... Mesaja git »
Mayıs 2017 BTK'nın AKK düzenlemesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ben yeni evime internet bağlatacağım. Sizce şimdi bağlatayım mı yoksa Mayısı bekleyeyip öyle mi internet alayım?... Mesaja git »
Güzel Haber yalnız benim beklentim, bu tarz yatırımların yanında bireysel olarak bilinçlenmeyi sağlayıp, Güneş Enerjisini kullandırtmak. Türkiye E... Mesaja git »
Merhaba Arkadaşlar, 1 ay içerisinde evime internet almam gerekecek, bende Turk Telekom'un paketlerine göz gezdiriyordum. Tivibu'daki belgesel kanallar... Mesaja git »
Bilgisayar ile ne zaman tanıştınız? İlk oyununuz neydi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1998'di sanırım Pentium 166 Windows 95 Aidata bilgisayarımdı. Oyun ise Outlaws idi. Where are you Marshall? diye bağırırdı adam https://www.youtube... Mesaja git »
Erasmus Hakkında!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dil sınavını hatırlamıyorum kaç aldığımı, ortalamam 2.88 di sanırım. Fatih üniversitesiydi. ... Mesaja git »
Erasmus Hakkında!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ülkeye göre değişebilir ama avrupada genelde yeşil pasaport ile 3 ay kalabiliyorsun. Universitede 1 dönemin 5 ay sürdüğünü var sayarsak, bi eve gidip ... Mesaja git »
yeni ev temizligi bilgisi olanlar yardim lutfen başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Temizlik işini nasıl halletiniz acaba? ... Mesaja git »
SATILIK ASUS DSL-N16 VDSL MODEM 90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler, Yanlış bilgilendirmeme açısından ilan durumunu güncelleyiniz lütfen. iyi günler,... Mesaja git »
SATILIK ASUS DSL-N16 VDSL MODEM 90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Selamlar, Modem satıldı mı acaba?... Mesaja git »
Arkadaşları

vüvüzela
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Let's Ride !

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078