Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
r_samur
Gerçek AdRamazan SAMUR
Doğum Tarihi16 Şubat 1989
MeslekBilgisayar Mühendisi
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Yalnız olmadığımı görünce çok mutlu oldum. Gerçekten Prima Premium Care farklı. 2-3 lira ucuza gelecek diye çocukları hasta etmenin anlamı yok. Slee... Mesaja git »
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Ben de prima 2 kullanıyorken huggies 2 aldım denemek için. Sızdırma ve iz yapma oldu, hatta daha önce kızarıklık olmamıştı, huggies ile oldu. Eşimden... Mesaja git »
Asus DSL-AC68U başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Merhabalar, Daha önce AC56U kullanıyordum, DLNA üzerinden Samsung TV de filmleri çok rahat izliyordum. 5 ghz yayınında kopmalar olunca garanti kapsa... Mesaja git »
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba, Tam madem öyle, benim için de alışveriş yapabilir misiniz diyecektim ki, kampanyadan bebek bezleri kalktı :(... Mesaja git »
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba, Kargoyu nasıl bedava yaptınız acaba?... Mesaja git »
HEPSİBURADA KARGO BEDAVA HESAP başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba, Tek kullanımlık ben de hesabınızı kullanabilir miyim?... Mesaja git »
Garanti dahilinde servise gönderdim, son sürüm kuruldu test edildi diyip geri göndermişler. Direk modemi çalıştırdım, aynı sorun yine oluştu. Donanıms... Mesaja git »
DSL-AC56U modemim var. Son güncellemeyi de yaptım. 5GHZ SSID bir süre sonra kayboluyor, cihazlarım 2.4GHZ e bağlanıyor. Bu sorunu yaşayanınız oldu mu... Mesaja git »
Çekim gücü gerçekten düşük mü? 1 2 duvar arkasına iletimde çok fark ediyor mu?... Mesaja git »
AC52U almayı düşünüyorum çok kararsız kaldım. Dual Band olduğu zaman 2 SSID yayını mı yapılıyor acaba? Istediğim zaman 2.4GHZ bandına bağlanabilir m... Mesaja git »
Arkadaşları

vüvüzela
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Let's Ride !

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125