Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
r_samur
Gerçek AdRamazan SAMUR
Doğum Tarihi16 Şubat 1989
MeslekBilgisayar Mühendisi
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Cosa Akıllı Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Benim cosa3.0 kesinlikle yanlis olcum yapiyor. Buz gibi odayi 27 derece olarak gosteriyor.... Mesaja git »
İstasyon ve kombi ünitesi için ESP32 microcontroller kullanılmış. Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısını bu chip yapıyor. Ayrıca kendi bünyesinde 32-bitlik ... Mesaja git »
Yeni Cosa Akıllı Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Eski model COSA3.0 kullanıcısıyım. Mobil uygulama güncelleme sonrası bulgularımı linkteki pdf de görebilirsiniz. Cosa ile paylaş... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Külot bez almak isteyenler için, ebebek internet ve mağazada indirimli olarak satılmakta. Bilginize.... Mesaja git »
Hayırlı olsun. Ben sinirimden patlıyorum. Kışın uyguna gelsin diye 350 Lira gibi fiyatlara Kombi+Klima aldık. Böyle kampanya yapacaklarını bilsem kış... Mesaja git »
ORTAOKULDA GECE 12 BUÇUĞA KADAR RESİM ÖĞRETMENİMLE SINIFTA başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hala orada asılı ise, fotoğrafını çekip paylaşman güzel olurdu. Merak uyandırdı.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hayır, yurt dışından aldım.... Mesaja git »
Arkadaşlar çok teşekkürler. iPhone 7'ye taktım SIM Kartımı, Turkcell'den servisi aktifledim. Sonra kendi telefonuma taktım ve sorunsuz çalışıyor. Ço... Mesaja git »
Siz vodafonlu s8 dual sim mi kullaniyorsunuz? Evet ise, vowifi kullanabiliyor musunuz? Benim icin vowifi daha oncelikli. Vodafona gecebilirim bu ser... Mesaja git »
Merhabalar, Turkcell kullanicisiyim. Samsung S8 DualSim telefonumu yaklasik 10 aydir kullaniyorum. Cok memnunum. Android 8 oreo guncellemesi de ge... Mesaja git »
Arkadaşları

vüvüzela
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Let's Ride !

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.116