Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
r_samur
Gerçek AdRamazan SAMUR
Doğum Tarihi16 Şubat 1989
MeslekBilgisayar Mühendisi
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hayırlı olsun. Ben sinirimden patlıyorum. Kışın uyguna gelsin diye 350 Lira gibi fiyatlara Kombi+Klima aldık. Böyle kampanya yapacaklarını bilsem kış... Mesaja git »
ORTAOKULDA GECE 12 BUÇUĞA KADAR RESİM ÖĞRETMENİMLE SINIFTA başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Hala orada asılı ise, fotoğrafını çekip paylaşman güzel olurdu. Merak uyandırdı.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hayır, yurt dışından aldım.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar çok teşekkürler. iPhone 7'ye taktım SIM Kartımı, Turkcell'den servisi aktifledim. Sonra kendi telefonuma taktım ve sorunsuz çalışıyor. Ço... Mesaja git »
Siz vodafonlu s8 dual sim mi kullaniyorsunuz? Evet ise, vowifi kullanabiliyor musunuz? Benim icin vowifi daha oncelikli. Vodafona gecebilirim bu ser... Mesaja git »
Merhabalar, Turkcell kullanicisiyim. Samsung S8 DualSim telefonumu yaklasik 10 aydir kullaniyorum. Cok memnunum. Android 8 oreo guncellemesi de ge... Mesaja git »
Yine bir COSA update'i ile karşı karşıyayız. Umarız sorunsuz bir güncelleme olur.... Mesaja git »
Uber ve bütün benzeri uygulamalar taksileri yok etsin! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İkiz babasıyım, yolda yürürken taksiciye birşey sormak için yanaştım. Adam bizi müşteri sandı, Nereye gideceksiniz diye sordu? taksiye binmeyeceğiz de... Mesaja git »
Cosa ısıyı tam olarak neresinden algılıyor acaba? Altında ızgaramsı yerler var, eğer oradan ise tozlanmış ve etkilenmiş olabilir mi?... Mesaja git »
Ben de sizin gibi 350 TL ye aldım, 190'a gelenleri falan duyunca kendimi iyice keriz hissettim. Cosa 3 geldi, hatta klima paketi açık değildi. Fatur... Mesaja git »
Arkadaşları

vüvüzela
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Let's Ride !

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125