Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
r_samur
Gerçek AdRamazan SAMUR
Doğum Tarihi16 Şubat 1989
MeslekBilgisayar Mühendisi
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 32 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Selamlar, Dün Ehad Usta'ya aracımı cila için bıraktım. Ciladan sonra çok güzel parladı. Güvenilir, samimi birisi. İşini severek yapıyor. Tavsiye ed... Mesaja git »
Merhaba, Ben de çok tecrübeli değilim ama sizin bahsettiğiniz durum 1 defa benim de başıma geldi, cihazı kablosunu çekerek kapatıp açınca düzeldi. D... Mesaja git »
Klima ayarlarındaki çalışma ve durma aralığını kontrol ediniz.... Mesaja git »
İstanbul Kağıthane'de bulunan Auto Clinic firması olarak butik tarzda günde bir araç ile ilgilenmekteyim. Randevulu olarak çalışmaktayım. Detay... Mesaja git »
Benim cosa3.0 kesinlikle yanlis olcum yapiyor. Buz gibi odayi 27 derece olarak gosteriyor.... Mesaja git »
İstasyon ve kombi ünitesi için ESP32 microcontroller kullanılmış. Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısını bu chip yapıyor. Ayrıca kendi bünyesinde 32-bitlik ... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, Eski model COSA3.0 kullanıcısıyım. Mobil uygulama güncelleme sonrası bulgularımı linkteki pdf de görebilirsiniz. Cosa ile paylaş... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Külot bez almak isteyenler için, ebebek internet ve mağazada indirimli olarak satılmakta. Bilginize.... Mesaja git »
Hayırlı olsun. Ben sinirimden patlıyorum. Kışın uyguna gelsin diye 350 Lira gibi fiyatlara Kombi+Klima aldık. Böyle kampanya yapacaklarını bilsem kış... Mesaja git »
ORTAOKULDA GECE 12 BUÇUĞA KADAR RESİM ÖĞRETMENİMLE SINIFTA başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hala orada asılı ise, fotoğrafını çekip paylaşman güzel olurdu. Merak uyandırdı.... Mesaja git »
Arkadaşları

vüvüzela
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Let's Ride !

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125