Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KhaZiggs
Gerçek AdMetin Kurhan
Doğum Tarihi8 Ağustos ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 45 dk. önce
Son giriş tarihi: 45 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
kedi veya köpeği olanlar SS atabilir mi?? başlıklı konuya yorum yazdı (45 dk. önce)
[/color]... Mesaja git »
DH Civil War! başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Tarafı > Ölücü Zeka > Testler sonuç vermiyor ya süper zeki ya da.. Fiziksel Özellik > Sarışın, Mavi Gözlü, Kaslı, 1.90 B... Mesaja git »
Annem mi arabadan anlamıyor, yoksa biz mi ? Bi gelin abiler başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Yeni Poloyu Yeni Fiestayı Yeni i30'u Yeni Ibiza'yı gösterdiniz mi? Bence Yeni Fiestayı beğenebilir.... Mesaja git »
Ford Kuga mı? Nissan Qasqhai mi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Her araç 5 yıl sonra para eder. Sektörü Alman sevicilerle doldurmanın anlamı yok. Ben şahsen Qashqai görmekten sıkıldım. İlk çıktığında da ... Mesaja git »
arabayı degıstırcem manuelmi otomatikmi başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Tartışmanın anlamı yok. Bende otonun yeri ayrı manuelin yeri ayrı diye söyledim zaten. İyi forumlar... Mesaja git »
arabayı degıstırcem manuelmi otomatikmi başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Sen orda adamın sürüş zevkiyle, tercihleriyle dalga geç ama biri senin üslubunla cevap verince kabar. Boş yapıyosun... Mesaja git »
Forumdaki yalan tuketim degerleri. Fotografli, ispatli. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Araba alıp yakıt dert edenleri hiç bir zaman anlamayacağım. Araba almak senin için ek bir masrafsa biraz daha kazan sonra al. Hele 80 bin ... Mesaja git »
Son viraj - Passat mı Süperb mi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İnceleme videolarını izleyip test sürüşüne çıkmalısınız. Ben SuperB diyorum... Mesaja git »
Bi film varmış konusu şöyleydi galiba adını bilen var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yanlış anlatmış ya da sen yanlış anlamışsın. İzleyince anlarsın... Mesaja git »
arabaya ruzgarlık takmak başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bazen kötü bir görüntü oluştursa bile inanılmaz kullanışlı. Araç hızlıyken açtığında hem içersi havasız kalmıyor hem ses derdi olmuyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

saidsrc

LLoncept

Evil Chuck

Lilpackage

BlueShift
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur
Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur
Sâdıkâne belki ol bu âlemde dildâr olur
Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur
Sistem ve Tercihleri
LOL
Katarina
Hakkında
Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur
Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur
Sâdıkâne belki ol bu âlemde dildâr olur
Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.234