Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KhaZiggs
Gerçek AdMetin Kurhan
Doğum Tarihi8 Ağustos ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu Ülkede Subay Maaşları Neden Bu Halde? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
YA GÖREV BAŞINA PRİM YOK DEMİYORLAR MI ÇILDIRIYORUM AJDKLSLALALAKSLDLD... Mesaja git »
Bu Ülkede Subay Maaşları Neden Bu Halde? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
O yanlışı yapmam bile dediğim tezi ispatlar nitelikte.... Mesaja git »
Bu Ülkede Subay Maaşları Neden Bu Halde? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Babam subaydı diyorum hala öğretiyorsunuz ya daha ne diyeyim?... Mesaja git »
Fallout 3 GOTY Uyumlu Türkçe Yama Çalışması (Henüz Çıkmadı) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam sana daha 1.5 yıl önce Türkçe metinlerin düzenlenmesinde yardım edebilirim demiştim. Keşke etseymişim de şuan şu yorumları görmeseydik... Mesaja git »
Bu Ülkede Subay Maaşları Neden Bu Halde? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ya Allah aşkına şu forumda bir şey bilmeyenler biliyormuş gibi konuşmasın... Mesaja git »
Kızları umursamayın geri dönüyorlar ss'li başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Beyler 'Ama harbiden' ayıp oluyor... Mesaja git »
Bu Ülkede Subay Maaşları Neden Bu Halde? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Editledim... Mesaja git »
Bu Ülkede Subay Maaşları Neden Bu Halde? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Haklısın ama inan onu bile anlamayan olacak. İçimizde ironiyi halkın kendini yönetme biçimi sananlar var. Ama sen istersinde değişmem mi... Mesaja git »
Hocam babam İstanbul Merkez Komutanlığında subaydı. 9.5 sene çalıştıktan sonra istifa etmiş daha annemle bile evli değilmiş o zamanlar. Benim h... Mesaja git »
Sözleşmeli erler doğuda 4000 alıyorsa subayların 6000 (rütbesine göre değişir) aldığını varsayalım. 6000 lira maaş alıyosun, kira parası yok... Mesaja git »
Arkadaşları

saidsrc

LLoncept

Evil Chuck

Lilpackage

BlueShift
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur
Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur
Sâdıkâne belki ol bu âlemde dildâr olur
Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur
Sistem ve Tercihleri
LOL
Katarina
Hakkında
Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur
Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur
Sâdıkâne belki ol bu âlemde dildâr olur
Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.266