Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KhaZiggs
Gerçek AdMetin Kurhan
Doğum Tarihi8 Ağustos ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
enter olmasa facebook'ta nasıl ileti göndereceğiz başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
2 tane enter var. Sıkıntı olmaz... Mesaja git »
Sağdıç Nedir? Ne Yapar konusunu başlattı (6 gün önce)
Konu hakkında bilgisi olan abilerimiz aydınlatırsa sevinirim. Bir abim evleniyor, annesi abimiz ile konuşup beni ve arkadaşımı sağdıç seçmişler. Daha ... Mesaja git »
Hocam web yazılımla uğraşan bir abime sordum. Ucuza verdiklerinin hepsi hazır site tasarımı olur dedi. Bir de programa yazayım diğer sitelere ür... Mesaja git »
Tek gözü görmeyen jako alınır mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bakımı kolay, zeki hayvanlar olduğundan kolay anlıyorlar. 10 ayı geçti sanırım. Oyun oynamaya da zaman geçtikçe alışıyor ama çok sıkmamak lazım.... Mesaja git »
Akkuş Üretim Çiftliği diye bir yer, Beykozdaydı. Sizin bütçenize biraz fazla gelebilir. Ama şunuda düşünün bir papağan iyi bakıldığında 30-40... Mesaja git »
https://tablet.donanimhaber.com/images/upfiles/1779530/132923ed-5685-415e-ac71-65b7d7d94c22.jpeg... Mesaja git »
annem ablamla 24 saat bır odada yasıyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ne alaka. Bana mantıklı bir açıklama yapar mısın? Duyduğum en kafasızca yorumlardandı... Mesaja git »
Ben almayın derim hocam. Birde kuş evcilleştirilmeye müsait değilse bezdirir sizi. Bazı petshoplarda bildiğiniz vahşi jakolar satılıyor, kuş ... Mesaja git »
BUNLAR MI UĞRUNA KILIKTAN KILIĞA GİRDİĞİNİZ KIZLAR? (Videolu) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bu aralar fazla kız konusu görünce aklıma geldi. Bende bir konu açmıştım bu kız konularıyla ilgili, bir bakayım dedim. Şuan tekrar görüyorum ki ... Mesaja git »
AYNI SINIFTAN KIZA YÜRÜMEYİN ! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ya bilader attığın linkteki konuyu okudum da. Sen ne kadar yüzsüz bir yaratıksın? Kız kibarca ilk başta yol verdiği halde son bir kez diyerek 10 ... Mesaja git »
Arkadaşları

saidsrc

LLoncept

Evil Chuck

Lilpackage

BlueShift
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur
Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur
Sâdıkâne belki ol bu âlemde dildâr olur
Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur
Sistem ve Tercihleri
LOL
Katarina
Hakkında
Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur
Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur
Sâdıkâne belki ol bu âlemde dildâr olur
Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
3.922