Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
engnavci
Gerçek AdEngin Avci
Doğum Tarihi24 Ağustos 1991
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Nisan 2014
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Gelmiş... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Arkası için de ayrıca temin edeyim o zaman hepsiburada sayfasında spigen uygun fiyatta bir tane aldım ama arkası için de daha kalitelisi varsa alınabi... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Spigen nano sıvı koruyucu uygulayan arkadaşlara bi sorum olacaktı ön ve arka yüzeye bir paket yeterli midir ? Yeterliyse kaç dk süreyle yaptınız teşe... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İyi niyetimle yardımcı olmak istedim anlaşılan hata yaptık.İyi forumlar... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ne gibi... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam telefonu kapatıp açın sonra sarjı fullleyin düzelecektir.... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Teşekkürler hassasiyeti nasıl iz bırakma fazla oluyor mu ?... Mesaja git »
Hayırlı olsun Bahsetmiş olduğunuz nano sıvı nedir ? Bir de link atar mısınız bende satın almak isterim.Teşekkürler... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Parlaklığım otomatik ayarlı sürümü otadan yükledim Telefon en son sarjını bitirip kapandı ardından full yaptım şuan bakalım bahsettiğimiz saatleri... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bu söylediklerinizi çoğunu uyguladım ama ortalama 7 bucuk 8 saatleri henüz göremedim.... Mesaja git »
Arkadaşları

reeguu

be38

dramkow

EliteMaka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Apple Watch Çelik Seri 2
Alıcı: orhanyıldız
Tarih: 20 Nisan 2017; 18:07:37
Yorum
Samimi ve dürüst bir insan, tavsiye ederim. Teşekkürler.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094