Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yavkar@fb
Gerçek Adyavuz
MeslekÖğrenci
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Selfy’den Caffe Nero 1+1 Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bugün tekrar başladı. 16 Ağustos 2018'e kadar geçerli.... Mesaja git »
A101 Le Petit Marseillais Duş Jeli 400ML 1 Alana 1 Hediye 9,90TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam zaten iyice durulayıp o histen kurtulursan, duş jelinin kokusu da kaçar.... Mesaja git »
Rossmann Domol Markalı Temizlik Ürünleri İkincisi %50 Indirimli başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aşağıda paylaştığım ürünü tavsiye ederim. Aynı pakette iki parça olanları var, onlardan bulabilirseniz daha da ucuza geliyor. Muadillerine göre çok da... Mesaja git »
Evmanya.com Stokları eritiyor Lambaderler 39,99 tl başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yine tahrik edici bir konu ve icinde tahrik edici mesajlar... Mesaja git »
Artıway mi Avantajix mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Avantajix iki hafta benim gönlümü kazandı. Tatil.com'dan alışveriş yaptım, ardından işlemlerim kısmında görünmedi. Bir mail Tatil.com'a, bir mail de A... Mesaja git »
... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Özgüven şart hocam. Tipten ziyade kendine güveni olacak insanın. Bende ikisi de olmadığı için yaklaşık 26 yıldır normal kız arkadaşım bile olmadı.... Mesaja git »
Lens Fırsatları (Ana Konu) gözlük sevmeyenler içeri :) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bonus kampanyası sadece güneş gözlüklerinde geçerli değil miydi?... Mesaja git »
İzmir Yeşilzade (Dondurma Hediyesi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bir kunefe yenir.... Mesaja git »
Magnum fırsatı 2.5 tl [Adliyelerde] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam faydalanmak icin iki kisiyi yaraladim ama bizim adliyede Magnum 2,75 TL cikti. Algida Yaz Baslasin kampanyasi daha iyiydi.... Mesaja git »
Adidas ve reebok seçili yeni sezon ürünlerde %25 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
3 yıldır Reebok kullanmıyorum ama tekrar dönesim var. İki tane mi alsam bir tane mi derken model kalmayacak.... Mesaja git »
Arkadaşları

Pamk

Shady

BaRoS_35

danger70

!!!Chinogolog!!!

şey sadece üye?

orygeneral
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Dacia
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.410