Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yavkar@fb
Gerçek Adyavuz
MeslekÖğrenci
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 20 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YökDil başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
9 Temmuz 2017'de yapılacak.... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
3 saate çözülse de iş çıkışı uğrasam ... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Eğer sistem günde 1 kart - 1 dondurma olarak işlerse her gün Boom Boom yeriz. Umarım öyle bir şey yapmazlar.... Mesaja git »
Şok Migros'un değil hocam artık. Ülker satın aldı.... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kampanyanın ilk ya da ikinci günü verilen şifrelerde hata olmuştu hep. Şu an o şifreler kullanılabilir durumda mı?... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Cehaletimin kurbanı olmuşum demek ki kasada. Bugün dünkü kodu denesem olur mu peki hocam?... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Dün İzmir - Bostanlı'daki Migros'a gittim. Kasadaki kız elimde dondurmayı ve telefonu görünce bir iç çekti Anladığım kadarıyla kampanyadaki sorunlar ... Mesaja git »
en iyi saç ekim merkezi neresidir başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Az çok işin içinde sayılırım. O yüzden kişi ya da şirket ismi vermeden bir iki cümle yazayım. -Donör alanınıza doğru düzgün bakmadan "Mükemmel son... Mesaja git »
MARKAFONİ 100/30 - 400/120 ₺ INDIRIM başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Ayakkabı almak için iyi fırsat ama bulamadım hiçbir şey. Az daha bakınayım.... Mesaja git »
Benim de BKM kampanyasında geldi aynısı başıma. Normalde bankaya söylerdim bunu ama Temasız Ödeme'den eksik ide yaptıkları için kapattım konuyu e... Mesaja git »
Arkadaşları

Pamk

Shady

BaRoS_35

danger70

!!!Chinogolog!!!

şey sadece üye?

orygeneral
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Dacia
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.688