Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yavkar@fb
Gerçek Adyavuz
MeslekÖğrenci
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lens Fırsatları (Ana Konu) gözlük sevmeyenler içeri :) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bonus kampanyası sadece güneş gözlüklerinde geçerli değil miydi?... Mesaja git »
İzmir Yeşilzade (Dondurma Hediyesi) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Bir kunefe yenir.... Mesaja git »
Magnum fırsatı 2.5 tl [Adliyelerde] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam faydalanmak icin iki kisiyi yaraladim ama bizim adliyede Magnum 2,75 TL cikti. Algida Yaz Baslasin kampanyasi daha iyiydi.... Mesaja git »
Adidas ve reebok seçili yeni sezon ürünlerde %25 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
3 yıldır Reebok kullanmıyorum ama tekrar dönesim var. İki tane mi alsam bir tane mi derken model kalmayacak.... Mesaja git »
En iyi deodorant markasi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Dove Clean Comfort kullanmaya başladım, tavsiye ederim.... Mesaja git »
Ayin basinda olsaydi iyiydi kampanya, birkac tane gozume kestirdigim model vardi fiyatlarinda bindirim yok.... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu büyük firmalar Turknet'i ya yutar ya da geri adım atmasını sağlar. Maalesef piyasayı kurtlar ele geçirmiş. Nispeten küçük bir firmanın palazlan... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Abi cok net degil mi her sey? Sitede gordugumuzden farkli ne olabilir ki? Dun 72 liraya satilan paket bugun 100 liraya satiliyor. Sabaha kadar sabred... Mesaja git »
Hocam pek de dinlemiyorlarmis. Gosterdigimiz tepki onlara sadece 16 gun kaybettirdi. Yine kafalarindaki sistemi getirip koydular onumuze.... Mesaja git »
Bir iş yapacaksan bari açık açık yapın. Kota gelmeyecek diye kıvırıp, bir gece ansızın kotalı paketleri siteye yüklemek ticari ahlaktan ne kadar uzak ... Mesaja git »
Arkadaşları

Pamk

Shady

BaRoS_35

danger70

!!!Chinogolog!!!

şey sadece üye?

orygeneral
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Dacia
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.516