Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muhammed009
Gerçek Admuhammed şenel
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 39 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sigortası Asgari Ücretten Ödenenlere 350 Lira Emekli Maaşı başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Hayır verdim asgari ücretle alakam yok ama ülkeme ben üzülüyorum abi böylr olmamalı :(... Mesaja git »
Herkes vergisinin nereye gitmek istediğini seçse ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Verginin %30 u diyelim o zaman neden yürümesin ?... Mesaja git »
Engin Ardıç:Ciddiye aldım başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Kk öyle birisi değil bana kalırsa öyle olmasını isteyen selo olabilir başkada olmaz... Mesaja git »
Nasıl olur ama kendi vergimizin nereye gitmesini istediğimi şekillendirmek kimlik kartımızdaki çipe yerleşir alışveriş yaptıktan sonra çipi okuturuz o... Mesaja git »
Mavi Marmara tazminatları ailelere verildi başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Filistinli Müslüman kardeşlerimiz için şehit olan kardeşlerimizi paraya sattılar.. ne demeli gurur yapsak onurlansak daha da zararımıza... Mesaja git »
Liberal Demokrat Partisi, Adalet Yürüyüşü'ne katılacak başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Böyle gözükmemeli mhp chp akp den de oy alamazsa işi zor olur o yüzden kucaklayıcı olmalı akp nin körleri şuanda adalet yürüyüşünü çok kötülüyorlar za... Mesaja git »
Liberal Demokrat Partisi, Adalet Yürüyüşü'ne katılacak başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Gereksiz buldum.... Mesaja git »
Utanmasalar nasip buymuş kader allahtan geldi diyecekler halk çok uyuyor kendileri saraylarda 5 yıldız iftar yapıyorlar olan mehmetçiğime oluyor HARAM... Mesaja git »
+1 Atatürke hakaret eden kendini bilmezler için de böyle olmuştu... Mesaja git »
Ülke maganda dolu ya :((... Mesaja git »
Arkadaşları

CarlaxFabby

Infinityy

IspanakLord

Ao Sol
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.147