Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muhammed009
Gerçek Admuhammed şenel
Doğum Tarihi1 Ocak 2001
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bunun algoritması tam olarak nedir? Çok saçma ... başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ziyneti değiştirmediğinden olabilir mi?? Görüş skorun çok düşükse vermez. 49 skorda 28 ine katkı yapmışsın bunu sup için düşük görüyor olabilir oyun.... Mesaja git »
Online Turnuvalar Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
en yüksek ulaştığım yer dia 4 100 lp idi dia 3 serilerinden düştüm dia 4 bitirdim ligler sıfırlandığında nickim Devrimci Liberal ilgi duyuyorsanız kat... Mesaja git »
LoL 8.2 yaması konusunu başlattı (bir ay önce)
Öncelikle yazının tamamı şuradan alıntıdır : Yama hakkında neler düşünüyorsunuz? Beğendiğiniz-Beğenmediğiniz değişimler ne oldu? Önemli şampiyon ve e... Mesaja git »
Smurf kasan var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ya da dia çok kalitesiz :) Devrimci Liberal nickim şuan plat 1 im sıfırlandığında dia 4 düm.... Mesaja git »
Smurf kasan var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
8 yaşındaki birisi dia olabilir mi?... Mesaja git »
Smurf kasan var mı ? konusunu başlattı (bir ay önce)
Smurf kasan yok mu beyler çok zor oluyor. Maçta aşırı küfür yedim kill salmıyormuşum vayneye :DDDDD Bir tane honor geldi :DDD... Mesaja git »
WW Sejuani hk. konusunu başlattı (bir ay önce)
dia 4 eloda bu ikisini mainlesem takım kompları için yeterli mi ? bir ap champde mainlemelimiyim elise evelynn gibi ? ve neye göre alayım ww ya da se... Mesaja git »
Çok iyi oynuyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yok be dia plat eloda ciddi yasuo oyuncuları var feedlemiyorlar ama her türlü tehlikeli champ... Mesaja git »
14 Gün Ban Yedim Rioat a iletsem banımı açarlarmı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bana geliyor bro birde ettiği küfür açıklamaya yaz altta etkili oluyor mu bilmiyorum da ben de 4-5 oldu hemde hemen maçtan sonra... Mesaja git »
14 Gün Ban Yedim Rioat a iletsem banımı açarlarmı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yıl oldu 2018 bilerek besleme mi kaldı ? bu hangi vizyon yahu girme şu oyuna elinden geleni yapmaya hazır değilsen. Umarım perma yersin... Mesaja git »
Arkadaşları

CarlaxFabby

NoNickMan

Infinityy

IspanakLord

Ao Sol
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141