Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jazz80
Gerçek Adt k
Doğum Tarihi3 Mart ****
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 25 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
geri butonu yanındaki arama tuşu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Kurutma makinası farkı - Electrolux EDH3685TDW vs EDH3684PW3 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
Ben ikisi arasındaki farkı size daha net ifade edeyim. Öncelikle tamburun çelik veya çinko olması problem yaratacak bir durum değildir. Annemde 3,5... Mesaja git »
İngilizce probleminiz yoksa şu siteden inceleyebilirsiniz:... Mesaja git »
Turkcell hesabım 4.5G Salla Kazan Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hay bipeyim... Mesaja git »
AVANSAS 100-20 KOD VE 31 AĞUSTOSA KADAR KARGO BEDAVA başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
25/100 ilk alışveriş kodu bana niye gelmedi anlamadım bireysel müşteri olunca mı gelmiyor acaba... Mesaja git »
Spotify çok iyiymiş... darısı turkcell'in başına... Mesaja git »
RAYBAN GÖZLÜKLERDE %50 İNDİRİME EK %20 İNDİRİM (HB İÇERİR) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Boşuna macera aramayın... yorumlardan birinde kuzey optik demişler. Ben de n11 mağazasından almıştım baharda. Faturası, luxottica garanti belgesi, kaş... Mesaja git »
adidas Online Shop'ta 50 Saat %50 İndirim . başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
%15 indirim kodu indirimli ürünlerde kullanılamıyor haberiniz olsun... Mesaja git »
Philips shm 2100 kulakiçi mikrofonlu pc kulaklık 17 tl (bitti) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bluetooth kulaklık değil kablolu... Mesaja git »
Spigen'in şeffafını kullanıyorum hafiften sarardı sanki... değer mi acaba bunu almaya... Mesaja git »
Arkadaşları

mahsenn7
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141