Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jazz80
Gerçek Adt k
Doğum Tarihi3 Mart ****
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Trendyol 100 Tl üzeri 20 Tl indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Kod çalışmadı bende... Mesaja git »
fiyuu uygulamasında %50 indirim (maks. 20 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üye olmadan bulunduğunuz yere hangi restoranların hizmet verdiğini göstermiyor... Mesaja git »
Adidas Superstar 225TL (Morhipo) (Owwhite) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güle güle kullanın... haber verseydiniz biz de alırdık... Mesaja git »
3 in 1 Mont 79.95 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fotoğraflarda lacivert/gri gibi görünüyor. Reelde nasıl hocam?... Mesaja git »
Vodafone Red Tarifeleri Ve Pass Özellikleri// başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu ayın sonunda Turkcell taahhütüm bitiyor, red 10’ a geçmeyi düşünüyorum. Babamda Vodafone faturalı hat var, aile indirimiyle 49’ a alabiliyor muyum... Mesaja git »
VODAFONE FIRSAT hattini tasiyanlara başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu ay da devam ediyor mu bu fiyatlar? Red 10 düşünüyorum ay sonuna yakın Turkcell taahhütüm bitiyor.... Mesaja git »
Vade bitimi haftasonuna gelince denk gelen günler yanıyor zannediyordum enpara’da ben. Bu durumda kafa kafaya geliyor aşağı yukarı mesele yok e-turu... Mesaja git »
Hocam başlattığın tarihe göre vade sonu haftasonuna denk geldiği için 34 gün görünüyor yoksa 32 gün.... Mesaja git »
Yanlışınız var, 32 gün.... Mesaja git »
Biraz önce bir e-turuncu enpara karşılaştırması yapayım dedim. Örneğin 100.000 tl için konuşacak olursak, %14 faizle, ing 32 gün için net 1048 tl f... Mesaja git »
Arkadaşları

mahsenn7
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156