Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gultekinlive
Gerçek AdGültekin
KonumEskişehir, Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 25 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Divinity Original Sin Classic Edition %99 Türkçe Yama - BETA v0.20 Yayımlandı!!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
Merhabalar arkadaşlar... Bir Kickstarter projesiyle hayat bulan ve son döneme damgasını vuran Divinity Original Sin adlı oyunun Türkçe Yerelleştirme P... Mesaja git »
İlk alındığı günkü gibi tertemiz Lumia 640xl lte başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Telefon çok temiz ve kusursuzdur, Garantisi devam etmektedir, Kamera performansı malum çok güzeldir, Faturası, şarj cihazı ve kutu içeriği ta... Mesaja git »
talihsiz bir açıklama mı diyelim yoksa dürüst olduğu için aferin mi diyelim bilemedim. ben olsam böyle bir şey söylemezdim. rdr bizim oyunlarımızı 2ye... Mesaja git »
Destiny 2 Betası Ön Yüklemeye Açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
eleştirilere diyecek bir şey yok. hikaye anlatımının zayıf olması, tekrarlayan görev yapısı, dlc politikası ve dlc'de verdikleri. bazılarını değiş... Mesaja git »
Destiny 2 Betası Ön Yüklemeye Açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
kendince haklıdır bir şey diyemeyiz. 10 yıl sonra farklı düşünebilir. ama benim için heyecanlı genç türk destiny oyuncuları görmek bir taraftan güzel.... Mesaja git »
DESTINY 2 | ANA KONU | 6 EYLÜL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
betadaki ilerlemeler kaydediliyor mu?... Mesaja git »
geçen seneki konferansın bir bestecisi, sürekli orkestrası, canlı canlı gameplay'leri, kojiması, norman reedus'ü vs oyun tanıtımları haricinde özenle ... Mesaja git »
sahneye neredeyse kimse çıkmadı. gameplay'ler canlı oynansaydı, bu da olmadı. ben şahsen çok geçiştirmelik, özenilmemiş bir konferans izlediğimi d... Mesaja git »
E3 2017 ( Microsoft ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
sony'yi izledikten sonra anladımki microsoft bu seneki e3'te inanılmaz bir fırsatı kaçırmış. one x'in gözümdeki değeri nedense arttı.... Mesaja git »
o değil de geçen seneki sony efsaneymiş, bunu izledikten sonra xbox'ınki daha heyecanlı geldi. vakit kaybı gerçekten... Mesaja git »
Arkadaşları

dot4
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Xbox 360 S 250 GB + kutulu, aksesuarlı + 3 orijinal oyun = 450 lira Eskişehir
Alıcı: dot4
Tarih: 28 Mart 2017; 15:34:43
Yorum
Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz dürüst saygılı bir arkadaş kendisine teşekkür ederim
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox One
TV
Sony
Tablet
Ipad Mini 2
Notebook
Sony
Xbox Live GamerTag
Gultekin LIVE

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094