Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gultekinlive
Gerçek AdGültekin
KonumEskişehir, Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xbox One The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Türkçe Yama başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
microsoft'la ilgisi olmayabilir tam bilmiyorum ama store'dan değil de oyunun içinde bethesda sunucularından çekiliyor modlar diye biliyorum. çevirmenl... Mesaja git »
Xbox One The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Türkçe Yama başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
bu oyunda var. çincesini yayınlamışlar. https://bethesda.net/fr/mods/skyrim/mod-detail/3353438 edit: https://bethesda.net/fr/mods/skyrim/... Mesaja git »
sanırım şunun çevirmen tarafından xbox one kategorisiyle de bethesda sunucularına yüklenmesi gerekiyor. tam ben de anlamıyorum ama oyun güncellendikçe... Mesaja git »
The Witcher Netflix Dizisinin Yazarı Belli Oldu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
netflix aboneliği almak için güzel bir vesile olacak.... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
sanırım o durum sadece pro için geçerli.... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
pro 1080p TV'de one x gibi her oyunda otomatik supersampling yapmıyor hocam. bazı oyunlar daha keskin bazı oyunlar birebir aynı, belki daha akıcı.... Mesaja git »
çevirinin sunumu çok hoş.... Mesaja git »
eskişehir'de zararlı partikül solumak istemiyorum. türkiye'nin hiçbir yerinde istemiyorum.... Mesaja git »
Neden Türkçe oyun için birleşemiyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
türkçe oyunların yaygınlaşması oyun endüstrimizin gelişmesine de yardımcı olur. ingilizcemizi geliştiriyor diye türkçe'ye destekten geri durmayalım.... Mesaja git »
Xbox One X | 4K - 7 Kasım - $499 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
forbes editörü var demişti hocam.... Mesaja git »
Arkadaşları

dot4

d3vstator
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Xbox 360 S 250 GB + kutulu, aksesuarlı + 3 orijinal oyun = 450 lira Eskişehir
Alıcı: dot4
Tarih: 28 Mart 2017; 15:34:43
Yorum
Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz dürüst saygılı bir arkadaş kendisine teşekkür ederim
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox One, PC
TV
Sony
Tablet
Ipad Mini 2
Notebook
Sony
Xbox Live GamerTag
Gultekin LIVE

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078