Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gultekinlive
Gerçek AdGültekin
KonumEskişehir, Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017'de XBOX 360 Aldıracak Oyunlar? başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
adı geçenler benim de favorilerim arasında. haklarında üç beş kelime de ben yazayım :) Red Dead Redemption etraftaki insanların acayip d... Mesaja git »
Biraz daha karanlığa çekelim sizleri... başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
acaba kimse yapmayınca siz mi kolları sıvamak istediniz diye aklımdan geçti bir an. unutalım o zaman bu hayali hele ki witcher'ı, divinity'i çevirmiş ... Mesaja git »
Biraz daha karanlığa çekelim sizleri... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Biraz daha karanlığa çekelim sizleri... başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
konu dışı olacak ama merak ettim. olursa sonraki adım eternity mi? yoksa defteri dürüldü mü? evet mi hayır mı?... Mesaja git »
Biraz daha karanlığa çekelim sizleri... başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
konsol tabanlı bir seri. controllerla daha keyifli olur ben hiç K/M ile denemedim.... Mesaja git »
Xbox Live Gold Ekim 2017 Ücretsiz Oyunları Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
bilimkurgu hatrına 5.5/10... Mesaja git »
PlayStation Plus Ekim 2017 Ücretsiz Oyunları Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
9/10 seç deseler seçeceğim oyunlar... Mesaja git »
bilmiyorum bende mi bir sıkıntı var. buyrun editörün sony haberindeki yorumu: "Halbuki PlayStation Vita'dan önce PSP çıkış yaptığında dünya... Mesaja git »
+1 kaynağı mechul, mesnetsiz, kafasından ilişkilendirmeler kurguluyor. "tabii bu kadar büyük bir yatırım yaptıktan sonra da minecraft... Mesaja git »
dualshock'un simetrik sticklerine alışkın olmadığım, RL1-2 tuşlarını da beğenmediğim için ps alma arifesindeyken aradığım bilgilerdi özellikle de ... Mesaja git »
Arkadaşları

dot4

d3vstator
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Xbox 360 S 250 GB + kutulu, aksesuarlı + 3 orijinal oyun = 450 lira Eskişehir
Alıcı: dot4
Tarih: 28 Mart 2017; 15:34:43
Yorum
Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz dürüst saygılı bir arkadaş kendisine teşekkür ederim
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox One, PC
TV
Sony
Tablet
Ipad Mini 2
Notebook
Sony
Xbox Live GamerTag
Gultekin LIVE

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.180