Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gultekinlive
Gerçek AdGültekin
KonumEskişehir, Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
XBOX 360 Gamepad for Pc başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
benimkinin de sol analoğu uzun süreli hor kullanımdan sonra sapıtmaya başlamıştı. birkaç günde bozulması normal değil. kolayca tamir olabiliyor ama si... Mesaja git »
bi an eternity diye okudum... Mesaja git »
HALO THE MASTER CHİEF COLLECTİON (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Eski Bungie'den Myth II, Halo CE, Halo 2 ve Halo 3'te art director, Halo Reach'te creative director olarak görev alan ve kendisini Master ... Mesaja git »
It (2017) | Bill Skarsgård başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
it gibi beleşten evrene sahip olmadan her şeyi sıfırdan kurgulamasına rağmen it'ten daha fazla amaca hizmet eden ama yine de imdb 7 ortalamayı göremey... Mesaja git »
Yılbaşı İndirimi Oyun Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ben cd keys'ten gayet memnunum. https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/tom-clancys-rainbow-six-siege-xbox-one... Mesaja git »
1'den başla tabii ki niye acele edesin! her witcher oyununun kendince diğerlerinden daha iyi yaptığı şeyler var. bence ilk oyun, oyuncuya bir witcher ... Mesaja git »
XBOX 22 Aralık 2017 - 4 Ocak 2018 Oyun indirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Dear Esther LE, 5 lirayla şu anda en uygun Live'da satılıyor. Steam'de daha önce Türkçe yaması vardı ama LE versiyonuyla Unity motoruna geçince bu çev... Mesaja git »
Xbox One The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Türkçe Yama başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
microsoft'la ilgisi olmayabilir tam bilmiyorum ama store'dan değil de oyunun içinde bethesda sunucularından çekiliyor modlar diye biliyorum. çevirmenl... Mesaja git »
Xbox One The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Türkçe Yama başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bu oyunda var. çincesini yayınlamışlar. https://bethesda.net/fr/mods/skyrim/mod-detail/3353438 edit: https://bethesda.net/fr/mods/skyrim/... Mesaja git »
sanırım şunun çevirmen tarafından xbox one kategorisiyle de bethesda sunucularına yüklenmesi gerekiyor. tam ben de anlamıyorum ama oyun güncellendikçe... Mesaja git »
Arkadaşları

dot4

d3vstator
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Xbox 360 S 250 GB + kutulu, aksesuarlı + 3 orijinal oyun = 450 lira Eskişehir
Alıcı: dot4
Tarih: 28 Mart 2017; 15:34:43
Yorum
Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz dürüst saygılı bir arkadaş kendisine teşekkür ederim
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox One, PC
TV
Sony
Tablet
Ipad Mini 2
Notebook
Sony
Xbox Live GamerTag
Gultekin LIVE

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.297