Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Hakuna42
Gerçek AdHakkı Tosun
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi5S 3/64 gb 1395 Tl (Siyah stokta) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi5s-4-5g-5-15-ekran-64gb-3gb-ram-12mp-3200mah-pil-cep-telefonu-277861716?mkwid=smxOy3u1c... Mesaja git »
Meizu M3 Note Kullananlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Mevcut imeiyi sorguladım resimdeki gibi yazıyor. Bana ilk başta gelen imei ile şuanda telefonda ki imei farklı. Ama ben imei değiştirmek için bişey ya... Mesaja git »
Meizu M3 Note Kullananlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Eylül ayında m3 aldım imei değiştirmedim Xxx IMEI nolu cihaz KAYIT DISI dir, 120 gun icinde kapatilacaktir, satin aldiginiz yere basvurunuz veya... Mesaja git »
Gün Gün Madde Madde III. Dünya Savaşı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
2016 sonundan bu yana uluslar arası medyadan bu konudaki haberleri takipteyim ve şöyle bir liste oluşturdum bugün haberleri dahil, sürekli güncel tutu... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Aida 64... Mesaja git »
Mantik devreleri hakkinda proje yaptirilcak. konusunu başlattı (2 ay önce)
74LS148 entegresi kullanılarak digital pusula yapımı olucak arkadaslar,proje yapiminda agirlik olarak lojik kapilarin kullanilmasi lazimdir, yapabilce... Mesaja git »
Laptop yere düştü,kafayı yedi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
İyi aksamlar laptobum 2 gun once yere dustu sonra kasmaya basladı donmaya basladı yenıden baslatıyrm bılgısyarıma tıklıyorum donuyor format atıım yıne... Mesaja git »
Meizu m3 note imei nasıl değiştirebilirim. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Nerden kayıt ettirebilirim... Mesaja git »
Cübbeli Ahmet Hocanın Youtube Takipçi İsyanı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aahahaha ... Mesaja git »
Cübbeli Ahmet Hocanın Youtube Takipçi İsyanı konusunu başlattı (2 ay önce)
https://www.youtube.com/watch?v=GVhLO87ml6E&feature=youtu.be&app=desktop Takipçi önemli tabi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.117