Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Hakuna42
Gerçek AdHakkı Tosun
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 47 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Whatsapp hakkında garip bir soru başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
İPhone de oluyor mu bilmiyorum ama benim telefon Android. Son görülme sabitleme, Tek tık(karşı taraf size yazıyor size mesaj geliyor okuyorsunuz ama... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam buda sesleri duyabiliyormuyuz. Ve izlemek için illa prize takılı mı olması gerekiyor haricen bi bataryası felan var mı... Mesaja git »
Mi max kullanıcısıyım. Arkadaşıma mi max alcaz. Max ile max 2 arasında ki eksi ve artı yönleri nedir hangisini alalım... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Beyler mi max 64 GB kullanıcısıyım. Arkadaşıma da aynısından alcaz ama internette bulamadım. Genelde önüme mi max 2 çıkıyor bu daha mı iyi?... Mesaja git »
AERO BİLET OTOBÜS 15 TL İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Geçersizdir diyor?... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
alet otomatik açılıyor sonra telefonunuzda mi home uygulamasını indiriyosunuz ve sağ üstten artıya basarak cihazı seçiyorsunuz sonra size bağlanmak is... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Türkey post olan güzel wifi dağıtıcı satan satıcı bilen var mı. Öbür odadan wifi 1 diş zar zor çekiyor... Mesaja git »
1500TL ye kadar sıfır yada 2.el laptop tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güncel... Mesaja git »
Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aracı kendi üzerime kiralasam. Ek sürücü paketinden de alsam. Ek sürücü kaza yapsa bende sorumlu olurmuyum? Ölümlü yaralamalı yada maddi hasarlı bi ka... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba 1500 TL bütçem var. İnternette takılmak ve video izlemek için laptop arıyorum tavsiyeleriniz nedir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.164