Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Hakuna42
Gerçek AdHakkı Tosun
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1300 TL civarı Xiaomi Telefon başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Kesinlikle max 2. Büyüklüğü sorun etme maksimum 1 haftada alışıyorsun ve diğer telefonlar ufak geliyor :)... Mesaja git »
Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
World, Bonus(CEPTETEB) kartlarım ile puan veren sitelerde yardımcı olabilirim. Tek Çekim/Taksit fark etmez.... Mesaja git »
5 kilo kepekli tahın 2 kilo pekmez siparişi geçtim. Tahin sipariş geçenler yanına en az 1 kilo pekmez de eklesinler. Onu ufak 1 kasede 2 kaşık tah... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba keçiören sanatoryumda meşhur adıyaman çiğ köftecisi bi dakkada 1 kg çiğ köfte 10 TL, Dürüm 1 TL, Lavaş: 25 kuruş fabrika satış mağa... Mesaja git »
Migros ve Sanal Market'te Tüm Sular 1 Alana 1 Hediye! (29-30 Eylül) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Migros jetlerde geçerli mi... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
https://m.n11.com/syrox-2a-micro-hizli-sarj-aleti-syx-j21-P168248417 Bundan al kesinlikle pişman olmazsın. Mağazada bi tanede K1 model kulaklık al... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şuan TTnet tahattütüm var. Altyapı olarak 16 MB destekleniyor. Tahattüt 1 ay sonra bitcek. İptal ettirmeden direk geçsem internetin olmadığı gün olur ... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam bi referans kodu verirmisiniz... Mesaja git »
Whatsapp hakkında garip bir soru başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İPhone de oluyor mu bilmiyorum ama benim telefon Android. Son görülme sabitleme, Tek tık(karşı taraf size yazıyor size mesaj geliyor okuyorsunuz ama... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam buda sesleri duyabiliyormuyuz. Ve izlemek için illa prize takılı mı olması gerekiyor haricen bi bataryası felan var mı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.079