Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tshabala
Gerçek AdOsman Selçuk Karslı
Doğum Tarihi7 Mayıs ****
KonumRize
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eser Bey merhaba ilk eft alışverişim için parayı Akbank hesabınıza yatırdım, özelden de istediğim kokuları ve adresi belirttim ; Hugo Boss - Boss (V... Mesaja git »
1600 ₺ Notebook Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
update ... Mesaja git »
HP PAVİLİON 15AU111NT başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
arkadaşlar f.lux isimli programı indirip göz yorma problemini çözebilirsiniz sadece indirip kurun gerisini ona bırakın. ... Mesaja git »
Hocam hp olan amd ekran kartına sahip olması ve 802.11 ac desteği içermediği için acer karşısında daha dezavantajlı. Acer olan ise hemen hemen benim d... Mesaja git »
hocam bu linkten daha detaylı bir karşılaştırma elde edilebiliyor ve i5 daha önde : http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-6200U-vs-Intel-... Mesaja git »
hocam dell'de çift çekirdekli i3 işlemci mevcutken, acer'da 4 çekirdekli i5 işlemci mevcut ve geri kalan özellikler hemen hemen aynı. dell in göremedi... Mesaja git »
1600 ₺ Notebook Tavsiyesi konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar daha yukarıya çıkamıyorum bütçe olarak bu fiyatlarda en uygun bilgisayar hangisidir? Benim araştırmalarım sonucunda 6.nesil i5 işl... Mesaja git »
Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
3 kez aradım açmıyor, mesajda attım cevap vermiyor, bütün fotoğraflarda kutu faturanın üstünde faturada ne yazdığı belli değil, satıcının ilk ilanı ay... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
ilginiz ve yorumunuz için teşekkür ederim. sizin blogunuzdan da faydalanarak, biraz oradan biraz buradan araştırarak 4'lü bir kombin oluşturdum: spice... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
biraz bu işlerin acemisi ve henüz yeni olmanın heyecanı ile,parfüm ilgi çeksin istiyorum, insanlar sorsunlar istiyorum, yani farkedilirlik önemli bir ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.277