Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
panter-16
Gerçek Ademre x
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şafak doğan güneş askerliği de bitirdik çok şükür... Mesaja git »
Merhaba tertip bende lefkosada askerim. Bizim terhis tarihleri hesaplanmadi henüz 3 gün yol iznim var ayin lacinda cikarim.... Mesaja git »
365. MEBS-ANKARA-MAMAK TOPLANIYORUZ BEYLER! (Bilgiler İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Benim birlikde 14. Zırhlı tugay... Mesaja git »
365. MEBS-ANKARA-MAMAK TOPLANIYORUZ BEYLER! (Bilgiler İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Ben direk Mamak tan Kıbrıs a geçmeyi planlıyorum. Uçağa binerken senide yanıma alabilirim.... Mesaja git »
Bataryası değişen telefon ve yedek batarya götürürsen çok fazla şarj sıkıntısı olmaz. Ben 2 tane yedek batarya götürmeyi düşünüyorum... Mesaja git »
Ankara dan kıbrıs a direk uçuş varmış. Uçakla gitmek daha mantıklı toplanıp hep beraber uçakla gidebiliriz. GTX 1080... Mesaja git »
Tertipler Ankara dan Kıbrıs a ulaşım işi nasıl olacak... Mesaja git »
Benim piyade yazıyor.... Mesaja git »
Acemi Ankara mamak Usta lefkoşa 2. Mekenize piyade taburu... Mesaja git »
Az kaldı. 21 Ekim de öğreneceğiz hayırlısı olsun İnşAllah... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078