Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TahliyeBorusu
Gerçek AdErtuğrul Tosun
KonumBalıkesir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ACİL EVLENECEĞİM KORKULARIM VAR! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Birden fazla sevgilim oldu. Bazıları ile ciddi de düşündüm ama yok. Tek yaşamak en mantıklısı. Hali hazırda evim ve arabam da var çok şükür. Miras ola... Mesaja git »
KYK adaylarına tavsiyeler başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yeni arkadaşlara tavsiye kesinlikle ya tek kişilik apartlara, ya da birkaç kişiyle eve çıkın. Yurt çekilir dert değil.... Mesaja git »
Bugün Yeni Civic için fiyat aldım 😂 30.07.2017 Zam Gelmiş ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
İnadına araba almam. Fiyatlar eski seviyesine gelene kadar 2005 yarisimi kullanmaya devam. Ha fiyatlar inmezse de sorun değil işimi görüyor sonuçta. 1... Mesaja git »
AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Çevirilebilir tabi basit siteler var bu işi yapan binary decoder diye aratırsan çıkar hocam..... Mesaja git »
AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Oha adam binary çevirimini yapıp link eklediyse eğer helal olsun bgen uğraşmazlar diye düşünmüştüm... Mesaja git »
Yapılabilir çok zor birşey değil ama tek tek kelime bazlı arama yapacağından server yükünü arttırır. Elle yaptırıyolardır... Mesaja git »
Dokunulmaması için ya binary e çevirecez onunla uğraşmazlar sanırım. ASIN : 01000010 00110000 00110000 01010000 01010111 01010010 01000011 01010010 0... Mesaja git »
Napalım illa asin kodunu binary e çevirip mi atalım. Onu da linke çevirmezler herhalde hatta test olarak; 01101000 01110100 01110100 01110000 01110011... Mesaja git »
A Sınıfı Araç Tercih - Resimli başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
2005 model 1.0 Yaris kullanıyorum. Yakıt tüketimi 6.5 i geçmedi. Benimki manuel ama. Uzun yolda 100 110 km/h 4 kişi rahat rahat gidiyorum. Maşallah 1 ... Mesaja git »
Bilgisayar sattığım kız ile aramda geçenler başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Uzun zamandır zebanilenmemiştim. Teşekkürler.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

cout << "Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi @ GAÜ | IEEE Computer Society | Asus N550JK i7-4700HQ - 12GB RAM - GTX850M | Galaxy Note 4 | Toyota Vitz |∫ ∫ DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası∫ ∫ ";

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094