Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TahliyeBorusu
Gerçek AdErtuğrul Tosun
KonumBalıkesir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Torpilin böyle aleni olduğu bir ülkede kim, niye işini yapsın? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Staj yeri arayan bir Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olarak ne şirketlere başvurdum. Hiçbir proje yapmamış arkadaşlar başvurduğum şirketlere, değerl... Mesaja git »
Ankara opel bayisindeki çalışan başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bol trim sesi geliyor diyorsun araçtan..... Mesaja git »
Bakkal 15 kuruşun lafını yaptı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kesinlikle küçük esnaftan alışveriş yapmıyorum. Çünkü hiçbir zaman fiş vb vermiyorlar. Hatta para üstünde de bencil davranıyorlar. Kurumsallaşmış firm... Mesaja git »
CANLI YAYIN - ELON MUSK, TESLA ARACINI MARS'A GÖNDERİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Biraz araştırarak bulabilirsin.... Mesaja git »
Netflix, YouTube gibi dijital servislere RTÜK denetimi geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Netflix te la casa de papel izlerken bu haberi okumak... Garip.... Mesaja git »
CANLI YAYIN - ELON MUSK, TESLA ARACINI MARS'A GÖNDERİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Cidden bu olayın amacını bilmiyorsun. Değil mi?... Mesaja git »
Kart başvuruma "Yasal limitleriniz dolduğundan kart veremiyoruz. Limitlerinizi azaltıp yeniden başvurun" diye döndüler. Gittim 6k lık kartımı iptal et... Mesaja git »
ACİL EVLENECEĞİM KORKULARIM VAR! başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Birden fazla sevgilim oldu. Bazıları ile ciddi de düşündüm ama yok. Tek yaşamak en mantıklısı. Hali hazırda evim ve arabam da var çok şükür. Miras ola... Mesaja git »
KYK adaylarına tavsiyeler başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Yeni arkadaşlara tavsiye kesinlikle ya tek kişilik apartlara, ya da birkaç kişiyle eve çıkın. Yurt çekilir dert değil.... Mesaja git »
Bugün Yeni Civic için fiyat aldım 😂 30.07.2017 Zam Gelmiş ! başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
İnadına araba almam. Fiyatlar eski seviyesine gelene kadar 2005 yarisimi kullanmaya devam. Ha fiyatlar inmezse de sorun değil işimi görüyor sonuçta. 1... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

cout << "Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi @ GAÜ | IEEE Computer Society | Asus N550JK i7-4700HQ - 12GB RAM - GTX850M | Galaxy Note 4 | Toyota Vitz |∫ ∫ DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası∫ ∫ ";

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125