Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TahliyeBorusu
Gerçek AdErtuğrul Tosun
KonumBalıkesir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni VW Polo (2018) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hemen acı gerçekleri yüzümüze vurdun hocam sende :D... Mesaja git »
Yeni VW Polo (2018) konusunu başlattı (9 gün önce)
Yeni VW Polo tanıtılmış. Dış tasarım çok değişmesede iç tasarım güzel olmuş bence. Fotoğraflar linkte..... Mesaja git »
#Ece'yeUmutOl'duk :) | GEREKEN MİKTAR TOPLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Dünya'da güzel şeyler de oluyormuş. Çok mutlu oldum..... Mesaja git »
Arkadaşlar fikirlerlerinize ihtiyaç var (2004 Renault Megane HB) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Araba fiyatları ne ara bu kadar uçtu... Çok para cidden 2004 model bir araç için 29bin tl... Mesaja git »
Öldürülmek üzereyim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ankara trafik sayfası paylaşmış. Umarım çözersiniz bir şekilde..... Mesaja git »
2006 yaris otomatik fiyat danışma .....??? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1.0 manuel kullaniyorum performans acisindan memnun degilim hocam.... Mesaja git »
Ben Fila ve Decathlon dan alıyorum. Hem ucuz hemde kaliteli ürünleri oluyor genelde.... Mesaja git »
İzmir Deprem ( Yer: Manisa Merkez , Büyüklük: 5.1) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Balıkesir merkezde baya hissettik. Bir gün önce de deprem olmuştu zaten.... Mesaja git »
Bilgisayar Bilmeyen Bilgisayar Mühendislerimiz (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Haklısınız o konuda sonuna kadar fakat cidden benim gözlemlediğim kadarıyla bizim sektörde dediğiniz durumda olup, programlamada çok çok iyi olan ins... Mesaja git »
Bilgisayar Bilmeyen Bilgisayar Mühendislerimiz (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bilgisayar mühendisliği sandığınız gibi format nasıl atılır gibi temel değildir. Bu temelin bilinmesi gerekir mi evet gerekir fakat bilgisayar mühendi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

cout << "Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi @ GAÜ | IEEE Computer Society | Asus N550JK i7-4700HQ - 12GB RAM - GTX850M | Galaxy Note 4 | Toyota Vitz |∫ ∫ DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası∫ ∫ ";

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.297