Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TahliyeBorusu
Gerçek AdErtuğrul Tosun
KonumBalıkesir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben Fila ve Decathlon dan alıyorum. Hem ucuz hemde kaliteli ürünleri oluyor genelde.... Mesaja git »
İzmir Deprem ( Yer: Manisa Merkez , Büyüklük: 5.1) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Balıkesir merkezde baya hissettik. Bir gün önce de deprem olmuştu zaten.... Mesaja git »
Bilgisayar Bilmeyen Bilgisayar Mühendislerimiz (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Haklısınız o konuda sonuna kadar fakat cidden benim gözlemlediğim kadarıyla bizim sektörde dediğiniz durumda olup, programlamada çok çok iyi olan ins... Mesaja git »
Bilgisayar Bilmeyen Bilgisayar Mühendislerimiz (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bilgisayar mühendisliği sandığınız gibi format nasıl atılır gibi temel değildir. Bu temelin bilinmesi gerekir mi evet gerekir fakat bilgisayar mühendi... Mesaja git »
KODLAMA YAPIYORUM (SS'LI) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Android studio ve java sanırım. Aynı bilgisayardan bende de var. Mac os dual boot yapabilirim demişsin. Gerekli kext vb. elinde varsa pmden yollayabil... Mesaja git »
Üniversitede hangi derslerden kaldınız? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Calculus 2 ve Int. to Elect. Engineering. Bölüm derslerini a b geçerken bunlardan kaldık.... Mesaja git »
Allahın Kütahyasında 1625 tl harcıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Kıbrıs'ta okuyorum ve o kadar harcayamıyorum.... Mesaja git »
Arkateker kontrollü direksiyon başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Megane 4 de de mevcut. 4control opsiyonu ile geliyor.... Mesaja git »
Yolun ortasında durup arabanın fotoğrafını çekmek 😁 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Psikolojik durumumu yansıtmış ilan sahibi.... Mesaja git »
BMW Bayiine Gitmek İstiyoruz,Çekiniyoruz. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Öğrenciyim. Salaş giyimim var ve kendime ait 2004 model Toyota Yaris aracım var. Hangi bayiye gittiysem çok ilgiliydiler. Özellikle Renault bayisinde... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

cout << "Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi @ GAÜ | IEEE Computer Society | Asus N550JK i7-4700HQ - 12GB RAM - GTX850M | Galaxy Note 4 | Toyota Vitz |∫ ∫ DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası∫ ∫ ";

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078