Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ibrahimeltem
Gerçek Adibrahim demirdüzen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: az önce
Son giriş tarihi: az önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arabadan inince elektrik çarpması başlıklı konuya yorum yazdı (az önce)
Kapıyı ayağımla kapatıyorum... Mesaja git »
2.2 Hyundai Santa Fe 155 bg yakit tuketimi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Santa fe kullanan sayısı azdır forumda. genelde fabrika verisinden 1.5-2 lt fazla yakar araçlar normal kullanımda. Tabi araca göre de değişken bir du... Mesaja git »
Araçla çalışıyorum, Araç tavsiyeleri? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bende işim gereği sürekli yollardayım ve hep şantiyelere gidip geliyorum yani yol güzergahım çok kötü ve bozuk yollar. İş için mitsubishi colt aldım l... Mesaja git »
İlk Araba :) Mercedes-Benz vs BMW başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam yazdıklarınızdan yola çıkarak sizi en çok tatmin edecek olan bmw 3.20i olacağını düşünüyorum. Ama çok gezecem derseniz yakıtı da göz önüne alıp ... Mesaja git »
SİZİ EN ÇOK PİŞMAN EDEN ARABA HANGİSİ ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam tek tek yazmışsınız çok teşekkür ederim. Bende çok şanssız bir insanım kesin bütün arızalar beni de bulur, en iyisi uzak durayım compasstan peki... Mesaja git »
SİZİ EN ÇOK PİŞMAN EDEN ARABA HANGİSİ ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam benim de gözüm bu aralar compasslara kayıyor ama siz ne gibi problemler yaşadınız? Tavsiye etmez misiniz... Mesaja git »
Digitürk'den dsmart'a başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yemin ederim benim gözümde d smarta verilen 10 tlyi bile hak etmiyor. Resmen dolandırıcılar bunlar. Rezil sinema filmleri. Abuk sabuk müşteri temsilci... Mesaja git »
Digitürk'den dsmart'a başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar 3 ay önce d smartı iade etmiştim. Güya hiçbir cayma cezası vs. para ödemeyecektim ama o zaman iptal ettiğim için msj attılar kurulum aktiva... Mesaja git »
Ufak Bi Sürtme, Siz Olsanız Boyatır Mıydınız? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben boyatıyorum arkadaş. Benden sonraki sahibi gönül rahatlığıyla binsin diye ben gözüme bata bata binemem. Ya da bin tl değer kaybedecek diye çizik g... Mesaja git »
En konforlu araba başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
2014 volvo s80 2011 audi a6 İkisi de konfor olarak fazlasıyla tatmin eder... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156