Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ibrahimeltem
Gerçek Adibrahim demirdüzen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yakıt tüketimini nasıl hesaplıyorsunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
ha pardon ben 6.5 e dikkat etmemiştim, 9 bin km ortalamanız 4.3lt sandım da bir an ne sabırlı insanlar varmış dedim ben hiç dikkat etmiyorum gaz peda... Mesaja git »
Yakıt tüketimini nasıl hesaplıyorsunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam ben mi yanlış anladım yoksa 9 bin km boyunca aşırı sakin mi sürdünüz aracı... Mesaja git »
2 seçenek sizce hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hem daha düşük yakıt tüketimi hem biraz daha iyi performans hem de toyotanın opele nazaran daha sorunsuz olmasından ötürü her türlü yaris derim.... Mesaja git »
" ‘Bayramlarda Kaza Yapıyoruz’ Yalanı " başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
konu sahibi arkadaşa katılıyorum. ben taa 13-14 yaşlarımda bu konu ilgimi çekmişti ve istatistiklere bakarak bir araştırma yapmıştım. sonuç şaşırtıcı ... Mesaja git »
hocam dediğiniz doğru. 177 lik a4 üm var. d ve s modunda dip gaz yaptığımda neredeyse hiç değişiklik olmuyor. hatta bir ara kuşkulandım bir problem mi... Mesaja git »
Focus - Auris - Astra - Ceed Yol tutuş Testi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
ona bakarsan focus premium olmayan c segment araçların içerisinde en iyi yol tutuşa sahip denilen araçtı.. hocam ciddi soruyorum videoyu hiç izlemedin... Mesaja git »
Focus - Auris - Astra - Ceed Yol tutuş Testi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
astra da baya sıkıntılı geldi bana. auris ve focus kullandım. auris kendi aracımdı, focus şirket aracı. ara sıra zorlardım araçları, ikisi arasında yo... Mesaja git »
araba ile uzun tur hakkında öneriler başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
şimdilik cam filminde sıkıntı yok. bundan sonra da olacağını sanmıyorum çünkü geçen sene tantanası çok yapıldı ve geçirgenlik durumuna göre ceza kesil... Mesaja git »
araba ile uzun tur hakkında öneriler başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
eğlenceli, kazasız belasız bir tatil olur inşallah. öncelikle yola çıkmadan önce aracınızın detaylı bakımını yaptırmayı unutmayın uykunuz olsun ya da ... Mesaja git »
Kia ceed 1.6 crdi Ankara - Alanya ortalama 4.4L , Alanya - Ankara 4.6L başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
işte insanlar crdi diye genelleme yaparken eski 128 liklerden bahsediyor. şu an kardeşime araç bakıyoruz. 136 lık ceed kovalıyoruz. 128 liklere hiç ba... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.391