Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ibrahimeltem
Gerçek Adibrahim demirdüzen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
150 bin e kadar premium hissi veren dizel 4x4 önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İç hacim çok önemli değilse mazda cx3. Hemde üstüne paranız cebinizde kalmış olur. Evli ve çoluk çocuğa karışmışsanız tavsiye etmem ama. Haricinde sub... Mesaja git »
otomobil kıyaslamaları hakkında düşüncelerim. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
102 lik golf te, 110 luk focus ta, 125 lik civic te gayet güzel gidiyor. Ha yokuşta biraz bağırırlar ama gene de gitmem ben demezler. Üçü de güzel ara... Mesaja git »
Bmw 3.20d mi Volvo S60 2.0d mi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bence 3.20d comfort. Neden derseniz 3.16i ile 3.20d arasında ciddi yakıt ve performans farkı var. Üstelik standart 3.20d en azından dış görünüm olarak... Mesaja git »
Uzak doğulu premium araç tercih etseniz hangi marka olurdu? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İnfiniti fx alırdım sanırım. Kamyon gibi... Mesaja git »
C180 AMG / A4 SPORT başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Yakıt tüketimini sık sıl kontrol ediyorum evet biraz fazla yakıyor. Ş.içi normal trafikte 10lt civarı yakıyor. Birazcık yoğun trafiğe girince 11-12 lt... Mesaja git »
C180 AMG / A4 SPORT başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ortağımda var w205 c180 amg. Neredeyse her gün biniyorum araca, 60 bin kmye geldi üstelik şantiye yollarında kullanılıyor araç ve daha tık ses duymadı... Mesaja git »
BMW Grubu 2017 yılını rekor satış adetiyle kapadı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Tam bir karar verin artık yazacaktım ki aldatmaca varmış... Mesaja git »
Yüksek hızda ince ıslık sesi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Sıfır araçtı hocam aldıktan 3-4 ay sonra oldu bu problem... Mesaja git »
Yüksek hızda ince ıslık sesi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Test için otobana çıktık. Ustanın birisi arabayı kullandı, diğeri de sesi dinledi. Fitilden geliyor dedi direk servise tekrar çektik arabayı, fitili b... Mesaja git »
Yüksek hızda ince ıslık sesi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Aynısı başıma geldi. 130 kmh hızdan sonra ıslık sesi gelmeye başkıyordu. Servise götürdüm ustalar baktı hız artınca rüzgardan aracın ön cam fitili yer... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.128