Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ibrahimeltem
Gerçek Adibrahim demirdüzen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
4*4 SUV TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
mercedes g hocam bütçe belirtmemişsiniz. bir de tek kriteriniz belirttiğiniz servis ağı ve 2.el piyasası mı? ona göre tavsiyelerde bulunalım. yoksa ... Mesaja git »
Eniştem Sıfır Aldığı 3008 i Satıp 3 Tane Araba Aldı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
makyajsızı da güzeldir hocam 508 iyidir. Eğer lpgli araç kullanmaya karşı değilseniz o bütçeye 2013 model avensisi de incelemenizi tavsiye ederim. hem... Mesaja git »
Eniştem Sıfır Aldığı 3008 i Satıp 3 Tane Araba Aldı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
sıkıntı derken hem motor hemde şanzuman olarak daha eski bir teknoloji. 2014 te makyajlandıktan sonra daha verimli ve performanslı olan bluehdi motora... Mesaja git »
ÖTV'siz hali 70-75 bin tl'ye dizel otomatik araç arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
bence bu fiyat bandında şu an için en mantıklı araçlardan birisi suzuki vitara. hem karadeniz bölgesinde yaşıyorsunuz sanırım, altının yerden yüksek o... Mesaja git »
Mazota ,benzine zam yagarken Lpgye damlamasi? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
bu zamlar hep benim yüzümden oldu. gittim benzinli aracımı sattım, az yaksın diye dizel aldım. ahanda görüyorsunuz mazota bir sürü zam geldi, benzinle... Mesaja git »
Eniştem Sıfır Aldığı 3008 i Satıp 3 Tane Araba Aldı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
öyle bir enişte yok. konu sahibi arkadaşın asıl anlatmak istediği olay şu; gidip sıfır 3008 almayın, onun yerine 3 tane güzel araç alabilirsiniz. arab... Mesaja git »
Uzayla ilgili film tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
zevkler ve renkler tartışılmaz. ama genel istatistiklere göre de beğenilen bir film. gerek hasılat miktarı, gerek izlenme sayısı, gerekse de aldığı pu... Mesaja git »
1.2 symbol kadar az yakan araba var mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
benzin + lpg düşünürsen 1.4 chevrolet aveo , 1.2 hyundai i20 ya da 1.3 mitsubishi colt düşünebilirsin. dizel olsun dersen chevrolet aveo 1.3, symbol ... Mesaja git »
Şahincilerden trafikte korkuyor musunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hele bir hatalı sürüş yaparken bana zarar versin bakayım kim kimden korkuyormuş... Mesaja git »
2019 Toyota RAV4 yeni başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Sağlamlık abidesi.. 2008 den beri 700 bin kmdir üstelik şantiye alanında lpgli raw 4 kullanıyoruz. Bizim şansımıza mı bilmiyorum ama şaka gibi 10 sene... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086