Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ibrahimeltem
Gerçek Adibrahim demirdüzen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
110 km Hızda 3000 Devir Normal mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Gerçi 1.4 atmosferiktir sizinki tsi nerden çıktı. Gayet normal hocam. 5.vites 3000 devirde 120 nin üstünü göremez zaten. 110-120 arası normal ama dedi... Mesaja git »
110 km Hızda 3000 Devir Normal mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
1.2 ya da 1.3 hacimli atmosferik bir motor tahmin ediyordum açıkçası. 1.4 tsi motor olduğunu var sayıyorum, az buçuk fazla gibi devri. Dizel polo kull... Mesaja git »
110 km Hızda 3000 Devir Normal mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Araçtan araca değişir. Benim aracım 130 kmh hızda 3000 devire geliyor, eşimin aracı 105 kmh hızda 3000 devire geliyor. Aracı yazın problem olup olmadı... Mesaja git »
hayatinizda sahip oldugunuz arabalar başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Kendi şahsi aracım olarak: 2009 mitsubishi colt 2012 toyota auris 2015 mazda 3 Şirket ve aile araçlarını yazsam uzun sürecek.sanırım kullanmad... Mesaja git »
Sıfır boş araç mı yoksa ikinci el dolu araç mı? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sıfır boş araç yerine 2010 model civarı kmsi çok yükselmemiş, çok yıpranmamış 2.el dolu bir araç düşünülebilir lakin 10 yaşını geçmiş dolu bir araçla(... Mesaja git »
Bmw 318i vs Mercedes Cla içeri buyrun. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Saydığınız kriterler araç değiştirmek için yetersiz bence ama tabi zevk sizin zevkiniz. Ben hayatı dolu dolu yaşama taraftariyim içinizde kalmasın beğ... Mesaja git »
30-32 bin tl arası ne alacagım bulamiyorummmm başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Eşime colt aldım. Eğer bagaj sizin için çok önemli değilse kesinlikle colt öneririm. Şehir içinde kullanımı çok pratik, iç mekan oldukça geniş ve fera... Mesaja git »
Cam filmi tavsiyesi 1 numara mı yoksa 2 numara mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben 2 numara yaptırdım çok da memnunum. Görüşü zerre etkilemedi. Sanırım bunda çekilen filmin kalitesi ve işçiliğin de önemi büyük... Mesaja git »
Hayalinizdeki araba nedir başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Aynen hocam sırf bu arabayı görmek için hızlı ve öfkeli izlediğimi bilirim... Mesaja git »
Akademisyenlerin kullandığı arabalar hakkında gözlemim başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Akademisyenler genelde toplum içerisinde de farklılaşma çabasında olduklarından böyle araçları tercih etmeleri normal çünkü bizim üni.de de hep bu tar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.121