Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
osmant87
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 70
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
26x26 döküm tava 37.50tl ve 39.90 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dün Anadoluhisarı Carrefour'dan Oval olanını 40TL'ye aldım. Dörtgen olan ile aynı fiyat ama oval daha kullanışlı geldi bana. İlgilenen arkadaşlara duy... Mesaja git »
Kendisine teşekkürü borç bilirim. Çok iyi niyetli, saygılı işini layıkıyla yapan biri. Kimsenin aklında soru işareti kalmasın.... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
n11 110 TL alışverişim olacak. Teklifler PM lütfen.... Mesaja git »
Lg music flow bluetooth hoparlör 49.99TL Bim 16 Aralıkda başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
70TL Maslak İstinye Beykoz Bölgelerinden elden alabilirim.... Mesaja git »
Lg music flow bluetooth hoparlör 49.99TL Bim 16 Aralıkda başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
süper fiyat. 2 tane alınca stereo oluyor. bir adet var gayet memnunum. bulursam ikinciyi de alırım. acaba tv alana mı o fiyat geçerli?... Mesaja git »
iPhone 7 Mat Siyah 32gb - İngiltere konusunu başlattı (5 ay önce)
Jelatinini bile açmadım kapalı kutu. Mat Siyah. Plus almaya karar verdiğim için satıyorum. Kayıtsız. Sadece elden satış. Fiyat: 2500 TL... Mesaja git »
Adore'den kedi evi 10 tl başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bir adet aldım ben de :) Dışına şantiyeden xps alıp izolasyon yapmayı düşünüyorum :) Bir kaç tane almak isterim ama bence daha çok yere ulaşması için ... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Markafoni 530 tl alışverişim olacak teklifler pm lütfen.... Mesaja git »
Mini Cooper CountryMan Hakkında Bilgisi Olanlar... başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
S modellerine olmuyor LPG. Bence bu kadar sertlik aile için pek uygun değil. Run flatten normal lastiğe dönerseniz biraz daha konfor artabilir. Aile... Mesaja git »
Mini Cooper CountryMan Hakkında Bilgisi Olanlar... başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba; Yaklaşık 7 ay boyunca Countryman S All4 modelini kullandım. Öncelikle araçtan çok memnun kalmadığımı söylemek isterim. Nedenlerine gelecek... Mesaja git »
Arkadaşları

turkuaz50

ChaRisMaTiq1i

EHABERDAR

yassu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.107