Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
askeriücret
Gerçek AdDURSUN YILMAZ
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.5.3.0 çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar telefonda İnterneti paylaşamıyorum. Ayarları ekrandaki gibi yapıyorum. Başka bir cihaz açtığım ağa bağlanıyor fakat İnternete erişemiyo... Mesaja git »
arkadaşlar bu telefonda Bimcell için internet ayarları nasıl yapılır bilen var mı?... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.5.3.0 çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Arkadaşlar benim telefon kargoda yarın elimde olacak. Windowsphone dan kurtuluyorum sonunda. İlk şarj için ne yapmak lazım? İlk başta uzun süre şarja... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar telefonu aliexpress ten alan var mı? Türkiye ile fiyat farkı çok fazla riske girmeyi düşünüyorum :) Alanlar hangi satıcıdan aldı?... Mesaja git »
arkadaşalar referans kodu alabilirmiyim... Mesaja git »
Maximum BKM ile 50 TL ye sinema bileti başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=BKM+Express+Cinemaximum+Bilet+Kampanyas%... Mesaja git »
JD.com (Kargo Takip Konusu-Yeni Kampanya Yakında) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
arkadaşlar kargonun durumu nedir geri mi gönderiliyor?... Mesaja git »
logic entegre konusunu başlattı (2 yıl önce)
arkadaşlar ödev için devre hazırlamam lazım. Sorum ise anlık aldığım 1 ve 0 değerlerini sürekli almam lazım. Biricisi sensörden anlık 1 geldiğinde sür... Mesaja git »
JD.com 10$ indirim kodu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
10 dolar için referans kodu 97FN08... Mesaja git »
+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
arkadaşlar kart oyunundan satıcı kuponu kazandım fakat kuponu kullanacağım mağazayı bulamıyorum. Bazılarında use now a tıklayınca mağazaya götürüyor b... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125