Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
vwvw
Gerçek AdB B
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Eylül 2004
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Jamo S-506 HCS3 kullanan ya da bilgisi olanlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Ben de 606 kullanıcısı olarak sesdoygunluğu konusunda kesinlikle tavsiye ediyorum. Ancak kolonların ve receiverin ayrı zamanda alınması konusunda şa... Mesaja git »
IBM laptop'a hayat vermede yardımcı olur musunuz? konusunu başlattı (8 yıl önce)
Arkadaşlar, Arkadaşımın eski IBM IBM thinkpad R51'inde şu mesaj var. İnternet bilgisayarı yapıp torrent kullanımı için düzeltmeye çal... Mesaja git »
: 614c için senkronizasyon programı başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Evet msn kontaklarını bende de aldı; çok umursamadım aslında sorun yaratmıyor ama kalabalık yaratıyor tabiiki... SMS'leri de alsa hiç sorun deği... Mesaja git »
: 614c için senkronizasyon programı başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Outlook SMS eklentisini indirdim. Ancak 614'ü modem olarak görmek istiyor. Buraya kadar herşey tamam. Denetim masasından modem ekle seçeneğine g... Mesaja git »
614c için senkronizasyon programı konusunu başlattı (8 yıl önce)
Arkadaşlar, forumu taradım ancak soruma cevap bulamadım. İhtiyacım şu. Hp2deki kişiler, takvim, görevlerin yanısıra SMS'i de senkronize eden güze... Mesaja git »
: MİNİ NOTEBOOK TAVSİYE EDERMİSİNİZ... başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Ben bahsettiğin ve link verdiğin aspire one modelini dün aldım. optik sürücü ve bluetooth dışında hiç bir eksiği yok. Oyun için bu cihazı kullanmıyoru... Mesaja git »
: Dell Lcd Ekran Kırıldı ! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Ben yapmıştım. Fi tarihinden kalma omnibook xe3'üme cillop gibi hpw1907 wide ekran taktı evde. zaten laptop olarak kullanılamayacak kadar zayıf pille... Mesaja git »
: ACER Aspire One... başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Aspire One için kısa teknik özellikler: Intel Atom N270 (1.60Ghz, 533 Mhz FSB, 512KB Cache) İşlemci 8.9" WSVGA AcerCrystalBrite 1024x600 LCD ... Mesaja git »
ACER Aspire One... konusunu başlattı (8 yıl önce)
Arkadaşlar, Dün akşam itibarı ile yeni oyuncağıma kavuştum. Uzun düşünme periodları ve yıllardır kullandığım laptop-pc-pda çeşitliliğinden ... Mesaja git »
: 614c denendi başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orjinalden alıntı: El Fuego @vwvw eğer iyice boşalmışsa pilin açılmaz. Bir hayli beklemesi lazım, panik yapma. Eğer yine olmazsa pili... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.090