Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
volkitheking
Gerçek AdVolkan TUNA
Doğum Tarihi6 Ekim 1985
MeslekÖğretmen
KonumTrabzon,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları16
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Market alışverişi ve gıda fiyatlarına kimse dur demeyecek mi? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Yaz döneminde memleketteydim.13 yıl önce Eylül-Aralık dönemi ücretli öğretmenlik yaptığım okulun yolunu gide gele ezberlemiştim. Eylül Ayında tarlalar... Mesaja git »
DH Anime - Manga Öneri Başlığı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
DH Anime - Manga Öneri Başlığı'na hoşgeldiniz. Bu bölümde mesaj yüzünden dolayı tıkanan orijinal konunun yerine burada yol gösterici ve bilgilendi... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
koy Cenk'i bugün benzemanın yerinde oynasın. öyle bir sınıf atladı öyle bir topçu oldu sene sonunda 30 m $... Mesaja git »
OECD değerlendirmesinde yine 1. Türkiye! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şu tablo ülkemizdeki ekonomik durumun ve geleceğin sadece ufacık bir yansıması. Ben 10 yıllık bir öğretmenim. İnanın çocukların kapasiteleri her geçen... Mesaja git »
Çalışmaktan iğreniyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şimdi bu mesaj oldukça prim yapacak yeni nesil arasında da sahiplenilecek bir mesaj ancak ; sistemin kölesi olma ile üretmek arasında bir fark vardır.... Mesaja git »
ACİL EVLENECEĞİM KORKULARIM VAR! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Onun içinde evde varmış diyen arkadaşlara bilgilendirme , evlemeden önce almasan da çeyizin borcu bitince araba alırsın , arabadan sonra eve dönersin ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Takımın hala en eksik yeri orta saha. Konuşulan bir orta saha yok. Birçokları yine defe koyacaktır beni , Emre gibi al veri olan ve orta sahayı pasla ... Mesaja git »
Sitemizdir Aradığınız Herşey İçin 2017 / 2018 Merhaba Dünyanın En çok kullanılan Antivir... Mesaja git »
XBOX 360 500 GB +FORZA HORİZON 2 OYUNU+1 AY GOLD ÜYELİK+TÜRKÇE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
XBOX 360 SÜPER SLIM KASA + ORİJİNAL FORZA HORIZON 2 OYUNU HEDİYELİ 1 AY ÜCRETSİZ LIVE GOLD ÜYELİK HEDİYESİ İLE BİRLİKTE!.. LİVE DEN BİR ÇOK ... Mesaja git »
Maç boyunca iki uzun oynamayız madride karşı. Hatta biraz ileri gideyim kalinic 4 numarada datome ile dönüşümlü , 3 numarada bogi ile dönüşümlü carrol... Mesaja git »
Arkadaşları

Sky.Walker

lordpozzo

61murat61

orhan--k

qwerty38

Shandor

vahit.lafci

Siyah Nur

madcuzbad

infinityman

cingolas

hnnbl_kng

Gerginix

soulstriper

A.M.G

Ahmet322
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Asus
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
Panasonic
Klima
Mitsubishi Electric
Ses Sistemi
Logitech
GPS, Navigasyon
Piranha
Kulaklık - Amfi
Philips
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Gigabyte
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078