Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
can_celik
Gerçek Adcan celik
Doğum Tarihi17 Ocak ****
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mart 2014
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
WASP Beni Wallhack kullandığımı söyleyerek banladı ??? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bi adamın hile olup olmadığına oynadığı saate bakmadan karar veremeyenlerin admin yapıldığı server ne görmüş acaba aimbot gibi vuruşlar mı görmüş de... Mesaja git »
Florasan lamba hakkında ayrıntılar ve elektronik balastın önemi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bu helezonik camlı tasarruf flo.ların içinde kondansatör var mı?... Mesaja git »
Florasan lamba hakkında ayrıntılar ve elektronik balastın önemi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
peki piyasada tasarruf ampulü olarak bilinen florasanların (dahili balastlı, camı helezonik olanlar) LED'ler kadar lumen/watt değeri verememesi neyden... Mesaja git »
Florasan lamba hakkında ayrıntılar ve elektronik balastın önemi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
evet, LED'lerin florasan ampullere göre sanki verim olarak çok üstün olduğu gibi yanlış bir algı var buna katılıyorum. ama şu da var, yaptığınız testl... Mesaja git »
Kedim 12. Kattan Düştü ! (İYİLEŞTİ!!!) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
öte taraf he... iyiymiş.... Mesaja git »
Tertemiz CS:GO(Master Guardian II) Hesabı Satılık başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
''tertemiz'' ne bilader araba mı satıyosun... bi de yazmış 'ban yememiş' diye, ban yemişini ilana koysaydın istersen... Mesaja git »
Kedim 12. Kattan Düştü ! (İYİLEŞTİ!!!) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
arkadaş doğruları yazmış, adına posta koymak mı dersin ne dersin bilemem. ihmalciliğinizle hayvana ızdırap çektirdiniz. neredeyse can verecekti... bi ... Mesaja git »
Kedim 12. Kattan Düştü ! (İYİLEŞTİ!!!) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
hayvanın çektiği şu azap tamamen sizin ihmalciliğiniz. ki azapla kalmayıp ölebilir de. eve bir can almak büyük bir sorumluluk. bunun gereklerini yeri... Mesaja git »
Metal halide ampul. balast ve ataşleyici başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
cevap için teşekkürler.... Mesaja git »
Nifty pro oyuncu hile mi? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
son frag da ses kasarak mümkün bir vuruş.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.273