Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NedStark2
Gerçek AdNed Stark
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İstanbul Anadolu Yakası İnternet Kesintisi başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Sancaktepe sabah saatlerinde kesilmişti.Şuanda internet var.... Mesaja git »
Türk Telekom Türkiye Geneli Sorun başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Sorun kendini iyice hissettirdi. YouTube stabil değil.Video ve küçük resimler sayfa yenilenmeden yüklenmeyecek duruma geliyor. Daha çok yurtdışı çıkış... Mesaja git »
Türk Telekom Türkiye Geneli Sorun başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Internet bazı zamanlarda kararsız çalışıyor gibi, stabil değil.... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Malesef bazıları heryerde hizmet vermiyorlar.Genele hitap edenleri yazmaya çalıştım ... Mesaja git »
Superonline bu tarifeleri hazırlarken ne düşündüğünü merak ediyorum açıkçası.Resmen bize gelme demişler.Diğer operatörler ile arasında uçurum gibi bir... Mesaja git »
Cimer ve Bimer'e gönderdim.Ankete katıldım Turkcell Superonline paketleri tek kelime ile rezalet, hiçbir albenisi yok.Turk telekom şuanda ses... Mesaja git »
Bunun suçlusu ne ADSL kullanan kişiler, ne de aynı fiyata 24->8 mbps, 35-->16 mbps kullanma şansı olan kişiler. ADSL kullanıcıları AKK veya AKN sistem... Mesaja git »
internet genel (tt destek en üst merci burası bunun ötesi yok) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam bu gece 02:08 olayı oluştuğundan aslında ner kullanımları hangi saat dilimlerinde ne kadar bilgisi kullanıcılar taradından bilinemeyebiyor.Onlin... Mesaja git »
24 mbit paket, akn yi geçtim hız 7.7 mbit e düştü.3 mbit ardından normal kullanım ve sitelerin hızlı yüklenmesi fark edilir şekilde arttı gibi.A... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Asus Nexus 7 2012
İşlemci
Core i7 6700K
Anakart
Gigabyte Z170-HD3P
Sabit Disk
OCZ Vertex 3 SSD
Modem
TP-Link W9970
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.469