Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Carbon Dioxide
Gerçek AdFurkan Şimşek
Doğum Tarihi22 Haziran 1993
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ales nasıl geçti başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Türkçe raf sorusuna fazla vakit harcamamak için boş bıraktm max 1yanlış çıkar 45d1y4b Matematik geometri kısmına süre yetmedi 39d11boş gelir muhtemel... Mesaja git »
Üniversitede sunum yapmak istemiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Üniversitede çoğu bölümde sunumlar oluyor.Heleki benim gibi eğitim fakültedinde okuduysanız her ders sunum yaparsınız.İlk başta bende gerilip sıkılıyo... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
11.1.2 ile hava durumunun olduğu yerdeki kasılmalar giderilmiş.ip7+... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
11.1 i çok beğendim.Batarya performansı mükemmele yakın.Telefonda 11.0 da olan takılmalar da gitti.( 7 plus )... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
2 Saat wifi Diğer saatler LTE iyi mi sizce ? İp 7+... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bilgisayardan temiz kurulum yaptım.Telefonda herhangi bir takılma vs yok şimdilik gayet güzel.Batarya konusuna yarın bakacağım bana 1 gün gitsin yeter... Mesaja git »
Kızların dikkatini çekmek için farklı olmalısınız başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Boş bir konu.Saydığın özelliklerden hiçbiri bende tam yok. Çok zenginmiyim ? Hayır Saçlar uzunmu veya herhangi bir farkettirecek bişey varmı ? S... Mesaja git »
Kızların dikkatini çekmek için farklı olmalısınız başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Evet sıradan olmayacaksınız.Yakışıklılık,statü,para falan bunlarda farklılıktır şu sayacaklarımda tabi etkileri tartışılır. Saçınız uzun yada şekil ol... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Temiz kurulum nasıl yapılıyor arkadaşlar biri bana anlatablir mi. 7plus var nasıl yapıldığını bilmiyorum hep telefon üzerinden yenisi geldikçe update ... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.1.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
swiftkey yükleniyor iphonelara.... Mesaja git »
Arkadaşları

Hank Henshaw

Maestro58
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Steam
frknsmskk
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.235