Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Carbon Dioxide
Gerçek AdJack Sparrow
Doğum Tarihi1 Mart 1993
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Maceraya gerek yok Aykut Kocama kalsın.Cocu Buvac falan nedir ya.Madem değiştiricen adam akıllı birini getir. 2.Advocaat dönemi loading.... Mesaja git »
Comolli, Arsenal TD Emery’nin takımda düşünmediği Lacazette’yi kiralamak için görüşmelerini sürdürüyor. Ekrem Konur yazmış. Bence Bas dost ve l... Mesaja git »
10-15 yıla olacağı o zaten.Ali koç tam bir proje adamı.Ailesinden kimse istemezken babasının hayrına mı fb başlan adayı oldu.Şuan cb adayı göster ince... Mesaja git »
Vizyonlandınız.... Mesaja git »
Pomem ve Akademiden Polis veya Komiser Olmak başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Benim birazı gözüküyor fondotenle kapatıcam.... Mesaja git »
Survivor 2018(Anket Sıfırlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Hakana 25tl (10sms) salladım hadi hayırlısı.... Mesaja git »
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | 2018 TÜRKİYE LİGİ ŞAMPİYONU ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
3 Finalin 2'si Vesely yüzünden gitti.Bu adam final maçlarında tam bir balon. Guduric ve Wanamakerı da bu takıma alanın da ben taa ........ Mesaja git »
Aziz Yıldırım bu sezonki 2.lik başarını 3 Haziran’da da devam ettirirsin inşallah kral.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ali Koç'un konuşmalarından vizyon akıyor.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sezon başından beridir de Aykut hocayı savundum bu leş kadroyla yaptığı başarıdır dedim ama 3 maçta aynı rakibe 3 kez yeniliyorsan seninde hocalığının... Mesaja git »
Arkadaşları

Hank Henshaw

Maestro58
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Steam
frknsmskk
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133