Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RedFone
Gerçek AdMuhammed Kopuz
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 104
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ETS2 Direksiyonu satılık Microsoft Sidewinder. başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Hala satılık fiyatta pazarlık vardır çok.... Mesaja git »
İLK DEFA DOLANDIRILDIM başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Ben seni 4 tl ye dolandırırdım adreside verirdim... Mesaja git »
Vatan Bilgisayar'da çalışıyorum sorusu olan gelsin. başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Ekran kartı alıcam bana bi iyilik yaparmısın?... Mesaja git »
Bu hatayı gerizekalı yapmaz(gelin ibret olsun) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aslında amd yok hiç var olmadı... Mesaja git »
GTX 1050 Ti alsam fark yaratır mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aero ITX modelini değilde çift fan o.c modelini al bence daha iyidir.... Mesaja git »
Fiber internet apartman başvuru dilekçe örneği lazım başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yok 24 mbps yeter bana :D . Fakat aradım hala aktif etmemişler altyapıyı. Bekleyeceğim artık.... Mesaja git »
Fiber internet apartman başvuru dilekçe örneği lazım başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
VDSL ALMAM İÇİN KUTU GEREKİYORMU APARTMANIN İÇİNE YOKSA ŞUAN APARTMANDA OLAN ESKİ KABLOYU DAHA YENİ BİR KABLOYLA DEĞİŞSEM VDSL ALABİLİR MİYİM?... Mesaja git »
Fiber internet apartman başvuru dilekçe örneği lazım başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yani apartman içinde bir kutuya ihtiyacım yok mu? Şuan arasam VDSL alabilir miyim ?... Mesaja git »
Sokaktaki büyük telefon/internet kutusuna fiber kablo döşediler. Türk telekomu aradım. Apartmana kutu gelmesi için dilekçe vermek gerekiyor dedi. Daha... Mesaja git »
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Katılım Bitmiştir. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

efedemirci

Rodello

Themistokles

asosyal yaratik

olishernandez
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125