Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fbyram
Gerçek AdBayram Emek
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mi6 incelemesi bu kadar detaylı olmamıştı... Mesaja git »
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Güzel fotoğraf, ortadaki insanların yerine eski model bir araç yada traktör olsa baya güzel olurmuş. Tebrikler...... Mesaja git »
Viking tanrısı Odin ve Thor Türk mü? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Etkileşim neticesinde Türk inancını, Vikingler kendi inançlarına uyarlamış olabilirler. İslam da aynı şekilde etkileşimle dünyadaki bir çok ırk tarafı... Mesaja git »
F/1.5 aralıklı kameraya sahip Samsung W2018 duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Tasarım çöp. Samsung a patlar bu. Android 6 ile gelseydi birde bari... Mesaja git »
kutudan android 8 ile çıkan cihaza nasıl android 8 güncellemesi geldi?... Mesaja git »
s8+ mı note 7 fe mi s7 edge mi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
S8+ olabilir ama diğerleri ile aynı bütçe ile xz1,xzp ve u11 gibi yeni nesil cihazlarda alabilirsiniz...... Mesaja git »
Huawei Mate 10 Pro'nun Türkiye fiyatı belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kur etkisi vardır kabul ama 800 dolarlık ürüne 1100 dolar istiyorlar. Mesela sony xz1 600 dolarken ülkemizde 660 dolar civarına satılmaktadır. Mate 10... Mesaja git »
Keyf-i Azizimce Kitap Tavsiye Ediyorum... başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
90larda okumuştum yaban ı üstadım. Yazdıklarınıza katılıyorum...... Mesaja git »
Huawei Mate 10 Pro rekor fiyatla ülkemize geldi başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
3200-3500 seviyelerinden girse iş yapardı belki ama bu fiyat ile işi zor. Bizim milletimiz gidip Huaweiye bu paraları vermez. Verende teknolojiyi taki... Mesaja git »
Keyf-i Azizimce Kitap Tavsiye Ediyorum... başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Tavsiyeler için teşekkürler, favorilere attım bir çoğunu. Sodom ve gomore kitabını okumuştum. Tavsiyenize ilaveten bende okumayanlara bu kitabı tavsiy... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078