Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fbyram
Gerçek AdBayram Emek
KonumEskişehir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 41 dk. önce
Son giriş tarihi: 41 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (41 dk. önce)
Merhaba, zarar etmiyor musunuz? Yaklaşık 16-17 yıldır telefon kullanıyorum, 6 farklı telefon kullandım. Değişim sayınız sanırım 3-5 ayda benim telefon... Mesaja git »
Yardım Edin yoksa kendim telefon üreteceğim!!! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sony xperia x compact al hocam... Mesaja git »
Karşınızda Galaxy S8 Active başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
G6 active olarak güncelle hocam... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Evet farklı bileşen kullanmışlar. Şirket kabul etti ama iade almıyor.... Mesaja git »
Sony Xperia XZ Premium(Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben beğenmedim şahsen hocam. Video başarısını fotoğrafa taşıyamıyor. Htc seste en iyisiydi, kamerada da o tahtı eline almış gibi. Ön arka kamerada çok... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
S7 edge daha iyi bir telefon hocam. P10 3600 edecek bir telefon değil.... Mesaja git »
Sony Xperia XZ Premium(Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
xz premium kamera açısından yine beklentilerin altında kalacak sanırım. Ümitlenmiştim de neyse htc u11 e bakacağım artık... G6, S8 ve xz premium kame... Mesaja git »
Optik yakınlaştırmalı Asus ZenFone Zoom S satışa sunuldu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam ben çöp demedim. Yorumumu tekrar oku istersen. Fiyatından dem vurdum. Apple ın yüksek fiyattan ürünlerini satması beni ilgilendirmiyor. O zaman... Mesaja git »
s7 edge vs Google Pixel başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Gereksiz, macera olur hocam... Pixel xl olsa tamamda pixel ile değiştirmeyin bence... Mesaja git »
Optik yakınlaştırmalı Asus ZenFone Zoom S satışa sunuldu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
2500 olsa alır mıydın zenfone 3ü? Eleştiriler fiyatına yönelik. zoom da 1300 olsa burada kimse telefonu eleştirmezdi. Fiyat 2500 olunca insan ister is... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086