Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fbyram
Gerçek AdBayram Emek
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
param olsa o evi alır, ücretsiz diziye tahsis eder, tekrar dizinin oynamasını sağlayacak diğer yatırımları yapardım... Mesaja git »
Orta Segment Tavsiye (İşletim Sistemi Android7) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
nokia 6 ile samsung j7 prime olabilir. j7 prime bir kaç güne 7 güncellemesini alacak.... Mesaja git »
xz1 in mağaza fiyatıyla s8in internet fiyatını kıyaslamak ne kadar mantıklı acaba? xz1, 6-7 ay önce çıkmış olan cam tasarımlı bir telefondan daha ucuz... Mesaja git »
Apple'ın amiral gemisi iPhone X'in Türkiye satış fiyatı belli oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Acaba apple 2340 tl kar ediyor mu merak ettim doğrusu.... Mesaja git »
Kamerası efsane yılın en iyi kamerası tartışmasız. Video özellikleri xzp ve i8 den birşeyler koyulsa idi rakipsizdi.... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sizin verilerden yola çıkarak ben başarı sırasını satış rakamlarıyla ve memnuniyet oranıyla değerlendirmenin sağlıklı olacağını düşünüyorum. Yani, baş... Mesaja git »
Su gibi akıp giden dizi önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Fringe, White collar, The oz dizileri tarzına uygun... Mesaja git »
dizi önerisi yabancı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bron/Broen müthiş bir polisiye dizisidir. Fargo, fringe, Soa, true detective gibi ilgi çekici diziler de önerebilirim...... Mesaja git »
Yabancı dizi tavsiyesi arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
chuck, white collar, fargo, SOA, bron/broen, banshee, dexter dizilerini incelemenizi tavsiye ederim.... Mesaja git »
BlackBerry Motion modeline ait yeni bir görsel sızdı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Nokia, 3310 için bu tasarımı kullanabilirdi aslında... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250