Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fbyram
Gerçek AdBayram Emek
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Başlardaki efsane sezonları 7. sezonda arattı. 6. sezon finalindeki yüksek beklenti sonrası 7 ye geçişte bence hayatı hatalar yapıldı. Yinede 8. sezo... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note 8 çalışır halde görüntülendi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Tasarım işini çözmüş Samsung. Özellikleri ile de rakipsiz görünüyor telefon.... Mesaja git »
Fargo (2014) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İki dizi birbirinden farklıdır, konuları benzer olsada işleyişleri farklıdır. Breking bad konusu itibariyle, ilk sezon ve final sezonu arasında müthiş... Mesaja git »
True Detective (2014) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İlk sezonu güzeldi. ikinci sezonu pek beğenmedim. 3 yada 4 bölümden sonra bakmamıştım. Kaldığım yerden bir ara izlemeyi düşünüyorum. 3. sezon geleceks... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Isınma var diyenler p10 Plus kullanıyorsa, kirin960 2k ekranda zorlanıyor olabilir. P10 kullanıp telefon ısınmıyor demek insanları yanlış yönlendirebi... Mesaja git »
Japan Display ince çerçeveli yeni 6 inçlik ekranını duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Çerçeveler ekrana toprak kaybetmez bence, Japon'lar geleneklerine bağlıdır... Mesaja git »
Galaxy Note 8, 26 Ağustos tarihinde New York'ta tanıtılacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
zamzung yine risk alıyor . gel şunu eylülde tanıt geç olsun güç olmasın... Mesaja git »
İşte karşınızda HTC'nin yeni amiral gemisi HTC U 11 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Forum da ana konusu bile yok maalesef hocam. HTC ile mail görüşmesi yaptım telefon türkiyede satışa kesin sunulacakmış. Operatör ve teknoloji mağazala... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Mİ6 ya 1800 den fazla vermeniz mantıksız olur hocam. Bende mi6yı çok beğenmeme rağmen, p10 u almanızın yerinde karar olacağı görüşündeyim.... Mesaja git »
Sony Xperia XZ Premium: Snapdragon 835’li ilk telefon başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ana konusundan takip edin:... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.219