Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
travers
Gerçek Admustafa
Doğum Tarihi17 Mayıs ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
O konuda hem fikiriz. Bazıları amazonun dip fiyatını sıcak fırsat sanıyor :) Ama elim geldiğince uzak duruyorum buradaki satıcılardan. Stopaj mı çeker... Mesaja git »
İyi diyorsunuz ama bi düş bakalım bu firmaların eline seninle ne kadar ilgileniyorlar? N11 den ürün aldım yanlış geldi iade ettim. Miktarı ya da paras... Mesaja git »
Fiyat dip.... Mesaja git »
Daha ayın 13 ünde bi iadem gerçekleşti. Tüm masraflarımı karşılamışlar. Özellikle en uygun şekilde yolladım. En yavaş ve en ucuzuyla . Amazonuda mağdu... Mesaja git »
900p monitör için fazla bile :)... Mesaja git »
Sony Xperia XZ Premium: Snapdragon 835’li ilk telefon başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Üstad ben çok memnundum telefonumdan. En son suya düşürüp birde bütün ağırlığımla üstüne düştüm ekran filmi yırtıldıda değiştirdim :) Şimdi gözüm xz p... Mesaja git »
Sony Xperia XZ Premium: Snapdragon 835’li ilk telefon başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Birde olaya şu açıdan bak. Başka telefon alsan o kadar sene kullanabilir miydin? Bende bazı yönlerini eleştirdim. Birde uygun fiyat denk gelince htc m... Mesaja git »
Sony Xperia XZ Premium: Snapdragon 835’li ilk telefon başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yıllarca xperia kullandım hiç bir sorun yaşamadım. Denemeden yorum yapmakta güzel... Mesaja git »
Usta nasıl upladın Allah aşkına. Tiner kokusu buraya kadar geldi... Mesaja git »
Eleştirinizde haklı gibisiniz ama olay tam olarak öyle değil. Sony avrupa birliğinin ses limiti kurallarına tam uyan bir firma. Ses çıkışı düşüktür an... Mesaja git »
Arkadaşları

medicalender

michael j fox

mare_nostrum

nemesis81

Koreaatom

Bagginsgiller

Gök Gürültüsü

rapyear
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Alimle sohbet et alırsın mertebe, cahille sohbet etme dönersin merkebe.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
TV
Sony
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Notebook
Asus
Kulaklık - Amfi
Sony
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Corsair, Western Digital
Ekran Kartı
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141