Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasan.sonus
Gerçek AdHasan ERSOY
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi Max 2 haftaya tanıtılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kameralar 12 mp e 8 mp. Ekrem beyler yine yanlış haber yapmış... Mesaja git »
Samsung Galaxy S7 satışları 55 milyonu geçti başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
10 aydır S7 kullanan biri olarak söylüyorum ki 1- Kulaklık ses çıkışı ve kutudan çıkan kulaklığı çok kötü 2- Ön kamerası çok kötü 3- Usb Type-C... Mesaja git »
Az önce bir hesap yaptım ve çıkan sonuçlar şu şekilde; 5.8'' lik Galaxy S8 5.17'' 6.2'' lik Galaxy S8 Plus 5.53'' bir ekrana sahip. Bunlar 16 ya 9 gör... Mesaja git »
Samsung’dan geri adım: Galaxy S8’in fiyatı düştü! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
700 euroluk Mate 9 3000 tl iken 600 euro luk P10 neden 3600 tl bu da ayrı bir tartışma konusu.... Mesaja git »
Bunu alana kadar ne kulaklıklar var ... Mesaja git »
iPhone 7 serisi karşınızda: Daha güçlü daha iddialı başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Lütfedip kamerayı değiştirdiler sonunda :)... Mesaja git »
İşte Sony'nin yeni amiral gemi telefonu; Tasarım değişiyor! başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Galaxy S7 kullanan birisi olarak ve G5 ile Xperia X i birçok kez yanyana koyup kıyaslamış biri olarak ekran konusunda 3 ünün arasında kesinlikle ama ... Mesaja git »
Sony Xperia X ve XA ülkemiz fiyatları belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Aynı durumdayım ben de. Z3 var 10 a yakın sorunu var donanımsal. Servisten değişim isticem gelen telefonu da satıp HTC 10 alıcam. Z3 den önce htc kul... Mesaja git »
Sony Xperia X ve XA ülkemiz fiyatları belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
X modeli 1999 XA modeli de 1099 olmalıydı.... Mesaja git »
Asus Strix GTX 1080 inceleme videosu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Keşke Ender Yıldız geri gelse... Mesaja git »
Arkadaşları

Illustrious.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.297