Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasan.sonus
Gerçek AdHasan ERSOY
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 28 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İşte Huawei P20 serisinin özellikleri ve fiyatı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mate 10 Pro daki kamera 1/2.9" büyüklüğünde. P20 ve P20 Pro modellerinde ise sırayla 1/2.3" ve 1/1.7". Yani P20 bile Mate 10 Pro dan çok çok daha iyi ... Mesaja git »
Üst seviyeye Exynos 9610 gücü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1-) "Samsung’un amiral gemisi 9810 yonga setinde gördüğümüz pek çok önemli özellik Exynos 9610 yonga seti ile üst seviye telefonlara da sunulacak... Mesaja git »
Sony, MWC 2018'de üç Snapdragon 660'lı Xperia telefon tanıtabilir başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Haberi yabancı bir kaynakta okumuştum fakat sahte olduğu çok belli. Hatta %100 sahte haber. Snapdragon 660 gibi bir işlemcinin tek çekirdekte 800 küsü... Mesaja git »
Galaxy S7 ilk ve son samsung telefonum. Beni geçtim sülalemde kimsede görmedim o çöplüğü.... Mesaja git »
Güncelleme fetişim olsa zaten apple alırdım ama hayatım boyunca hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum. Zaten kızdığım nokta daha az kaynağa sahip... Mesaja git »
Samsung donanım dünyasında nasıl en iyiyse yazılım olarak da en kötü firma kesinlikle. ( Sony, Apple, Huawei gibi köklü firmalar arasında )... Mesaja git »
İlla yeni bir şey yapmama veya şu an yapamıyor olmama gerek yok. Amiral gemisi sıfatı altında satılan bir telefona vermek ZORUNDA.... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9'un bileşenleri sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
"Her iki telefonun öz çekim kamerası ise otomatik netleme özellikli 8 MP çözünürlüğünde bir lense ev sahipliği yapacak." Editör daha Lens ile Sensörü... Mesaja git »
Sony değil S7 Edge kullanıyorum. Anneme de 3 gün önce Mate 10 Lite aldım. Arayüz ne kadar sadeyse o kadar iyi benim için o yüzden bir sonraki telefonu... Mesaja git »
Arkadaşları

Illustrious.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133