Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Candance
Gerçek AdFurkan UZUN
MeslekBilgisayar Müh. / Öğr.
Konumİstanbul, Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 74
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aldığım O.C'li ekran kartı sanırsam sorun çıkartıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bende biliyorum hayvan gibi oc yapılmadığını eski kullandığım sapphire r9 280x vaporx kartımda da aynı olay vardı düğmeye basınca 1050den 1070e çıkıyo... Mesaja git »
Başka psu ile deneme şansım yokki :/... Mesaja git »
Aklıma takılan başka bi şey de anakartın özelliklerine baktım Win10 uyumluluğu yazmıyor acaba ondan da olabilir mi?... Mesaja git »
Zalman ZM-STG2 termal macun sürdüm ama galiba tam anlamıyla beceremedim. Videolarda denildiği gibi yaptım biraz döküp kartvizit ile dağıttım ama bilmi... Mesaja git »
İşlemci sıcaklığı 78 derece civarlarında oluyor.... Mesaja git »
Ramazan bayramı arefesinde almıştım. İlk aldığımda oyunlarda sorun yoktu. Rainbow 6 Siege'yi indirdim oyuna girdim 5dk sonra bilgisayar kitlendi rese... Mesaja git »
Cevap: Bilgisayardaki çözemediğim donup kalma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
başka bi sistem olsa kolay ama olmayınca işler değişiyo işte... Mesaja git »
Cevap: Bilgisayardaki çözemediğim donup kalma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Forumda aynı ekran kartından aynı sorunla karşılaşan birini daha ve internette bi kaç kişi daha gördüm. Bence o ekran kartında kronik bir sorundu. İşl... Mesaja git »
İşlemci ve ramlerde oc yok e.kartı fabrikadan oclu. Acaba ondan dolayı mı oluyor böyle? Msi afterburner ile takip ettiğim zaman voltajlimit uyarısı so... Mesaja git »
ilk dediğinizi nasıl çözebilrim yada sorunun ondan dolayı olduğunu nasıl anlarım bi de son dediğinizi anlamadım ben intel kullanmıyorum ki?... Mesaja git »
Arkadaşları

Panmordeczka

LeprechauNs

ilkermurat

diabloo3

logan34

SKIPS
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Anakart: GIGABYTE 970A-UD3P // İşlemci: AMD FX X8 8320 3.5GHz // Ekran Kartı: Asus Nvidia Geforce GTX 1050 Ti Cerberus 4GB DDR5(DX12) // RAM: KINGSTON 8GB (2x4GB) HyperX Genesis DDR3 1600MHz CL9 XMP CPU Cooler:ZALMAN CNPS11X PERFORMA Kasa: CORSAIR 230T Graphite Series Pencereli, Kırmızı ışıklı, Siyah Kasa // PSU: CORSAIR VS550 550W (12v / 504W) // SSD: KINGSTON 120GB V300 Serisi Sata 3.0 Cache (Okuma Hızı 450MB / Yazma Hızı 450MB) // HDD: WD Cavair Green 500GB //
Steam & Origin: candance99
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Toplama
Otomobil
Kia
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
candance99
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
Clash of Clans
Candance
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Sapphire
Modem
Asus
Beyaz Eşya
Bosch
Milli Takımlar
Türkiye
Hakkında
Anakart: GIGABYTE 970A-UD3P // İşlemci: AMD FX X8 8320 3.5GHz // Ekran Kartı: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X GDDR5 3GB 384Bit DX11.2 // RAM: KINGSTON 8GB (2x4GB) HyperX Genesis DDR3 1600MHz CL9 XMP CPU Cooler:ZALMAN CNPS11X PERFORMA Kasa: CORSAIR 230T Graphite Series Pencereli, Kırmızı ışıklı, Siyah Kasa // PSU: CORSAIR VS550 550W (12v / 504W) // SSD: KINGSTON 120GB V300 Serisi Sata 3.0 Cache (Okuma Hızı 450MB / Yazma Hızı 450MB) // HDD: WD Cavair Green 500GB // Monitör:AOC I2269Vw 21.5"
FHD
// Klavye: Corsair STRAFE RGB Cheery MX Red// Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse//Mousepad:Steelseries Qck Mini // Kulaklık: HyperX Cloud II Gaming Kulaklık//Modem: ASUS DSL N10E
Steam & Origin: candance99

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.108