Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Candance
Gerçek AdFurkan UZUN
MeslekBilgisayar Müh. / Öğr.
Konumİstanbul, Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 74
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
80TL'lik farkı vermeye değer mi? konusunu başlattı (9 gün önce)
https://www.hepsiburada.com/asus-nvidia-geforce-gtx-1050-ti-cerberus-4gb-ddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-cerberus-gtx1050ti-o4g-p-HBV00000AJBCD Siz... Mesaja git »
R9dan GTX 1050 ti ye başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Galiba vaporxlerde genel sorun bu benim de 1 ay once gitti ayni sekilde . Ben de gtx1050ti almayi dusunuyordum vazgectim. Yazin calisip yeni bilgisaya... Mesaja git »
Ekran kartimda chip sorunundan supheleniyorum. Sorunum şöyle bilgisayarda her sey duzgunce calisiyor fakat ekrana goruntu gitmiyor arada sırada gidiyo... Mesaja git »
Ekran kartimda chip sorunundan supheleniyorum. Sorunum şöyle bilgisayarda her sey duzgunce calisiyor fakat ekrana goruntu gitmiyor arada sırada gidiyo... Mesaja git »
sorun ekran kartindan mi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Istanbul anadolu yakasinda bildiginiz ekran karti tamir eden yer var mi?... Mesaja git »
Maalesef hayır.... Mesaja git »
Hocam bilmiyorum istanbulda mi yasiyorsunuz ama kadikoyde bildiginiz ekran karti tamiri yapan yer var mi? Edit: kartal pendik maltepe o civarlarda olu... Mesaja git »
Oyle bir sansin yok ama bizim burada senelerdir olan bi internet kafe var adama sorsam kabul eder mi?... Mesaja git »
Corsair vs550 Sistemi almam Temmuzda 4 yil olacak. Yaklaşık 4 yildir kullandigim sistemde yeni boyle olmaya basladi daha once yeterken simdi niye yet... Mesaja git »
Bugun pubg guncellenirken bende windows oyunlarindan oynuyordum. Herneyse oynadim oynadim en son satranc oyununu actim. Benim ekrankartimda aldigim be... Mesaja git »
Arkadaşları

Panmordeczka

LeprechauNs

ilkermurat

diabloo3

logan34

SKIPS
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Anakart: GIGABYTE 970A-UD3P // İşlemci: AMD FX X8 8320 3.5GHz // Ekran Kartı: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X GDDR5 3GB 384Bit DX11.2 // RAM: KINGSTON 8GB (2x4GB) HyperX Genesis DDR3 1600MHz CL9 XMP CPU Cooler:ZALMAN CNPS11X PERFORMA Kasa: CORSAIR 230T Graphite Series Pencereli, Kırmızı ışıklı, Siyah Kasa // PSU: CORSAIR VS550 550W (12v / 504W) // SSD: KINGSTON 120GB V300 Serisi Sata 3.0 Cache (Okuma Hızı 450MB / Yazma Hızı 450MB) // HDD: WD Cavair Green 500GB //

Steam & Origin: candance99
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Toplama
Otomobil
Kia
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
candance99
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
Clash of Clans
Candance
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Sapphire
Modem
Asus
Beyaz Eşya
Bosch
Milli Takımlar
Türkiye
Hakkında
Anakart: GIGABYTE 970A-UD3P // İşlemci: AMD FX X8 8320 3.5GHz // Ekran Kartı: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X GDDR5 3GB 384Bit DX11.2 // RAM: KINGSTON 8GB (2x4GB) HyperX Genesis DDR3 1600MHz CL9 XMP CPU Cooler:ZALMAN CNPS11X PERFORMA Kasa: CORSAIR 230T Graphite Series Pencereli, Kırmızı ışıklı, Siyah Kasa // PSU: CORSAIR VS550 550W (12v / 504W) // SSD: KINGSTON 120GB V300 Serisi Sata 3.0 Cache (Okuma Hızı 450MB / Yazma Hızı 450MB) // HDD: WD Cavair Green 500GB // Monitör:AOC I2269Vw 21.5"
FHD
// Klavye: Corsair STRAFE RGB Cheery MX Red// Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse//Mousepad:Steelseries Qck Mini // Kulaklık: HyperX Cloud II Gaming Kulaklık//Modem: ASUS DSL N10E
Steam & Origin: candance99

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.152