Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shkoksal
Gerçek AdSeyit Hacı KÖKSAL
Doğum Tarihi24 Mart 1995
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Öğrenci arkadaşlar aylık ne kadar geliriniz var? başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Evet hocam, Gazi’deyim. :)... Mesaja git »
Öğrenci arkadaşlar aylık ne kadar geliriniz var? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
50 gb mobil internet mi? Hangi operatör hocam?... Mesaja git »
Öğrenci arkadaşlar aylık ne kadar geliriniz var? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
15 GB internet, 2000 dk, 2000 sms; twitter, facebook, whatsapp, instagram, spotify sınırsız. Yani pakedinizden yemiyor. Her ay 30 GB veri tüketiyorum ... Mesaja git »
Vodafone Red 15 hocam. :) Verdiğim paradan fazlasını alıyorum, değiyor kısacası. :)... Mesaja git »
Yaş 23. Aylık 500 lira. 70 lirası da telefon faturasına gidiyor. Aylık 430 diyebilirim. Ankaralıyım, öğrenciyim.... Mesaja git »
Snapdragon 855'li Xiaomi Mi 9'un AnTuTu puanı açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Xperia XZ4 zirveyi alacak gibi görünüyor. 395Bin civarı puan almıştı son sızıntılara göre.... Mesaja git »
Samsung Galaxy S10 hangi özelliklere sahip olacak? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
800 nit parlaklık seviyesine düştüm. Muazzam.... Mesaja git »
Güncellemesen sonra Mail bildirimi titreşim sorunu konusunu başlattı (6 gün önce)
Selamlar. iOS 12 ile birlikte gelen bir sorun sanırım. Mail geldiğinde telefon titriyordu, şimdi bildirim sadece ses şeklinde yapılıyor. Sessiz modda ... Mesaja git »
Gerçekten maç izleme zevkimi elimden aldılar. Allahtan para verip dinlemiyorum bu insanları. :)... Mesaja git »
Solskjaer her gün üzerine koyan bir hoca. Ferguson’un veliahtı. ManU, Solskjaer ile Mou’nun enkazından kurtulmayı başardı. Şimdi ise hocaya, oyuncular... Mesaja git »
Arkadaşları

Haroeris

mrregya

javalos06

the_executioner_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094