Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
turbocharger41
Gerçek AdMurat Akkurt
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıOtomobil
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
alfanız varsa atasehirde sportivo servis, alfa garaj, carium kaliteli özel servislerdir içiniz rahat gidebilirsiniz... Mesaja git »
Alfa Romeo 156 başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Mk2 156ım var benimde. alfa sorunlu değil kullananlar sorunlu. kaputu bakımdan bakıma açar arabanın yağını suyunu takip etmez bakımı geciktirirsen bur... Mesaja git »
Bir aydir yakita para ödemiyorum. Mutluyum.. başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
sonunda millet tertemiz delirdi... Mesaja git »
Bahçeli reisimizin 11. aracı başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Reis otomobil işini biliyor. hayırlı günlerde kullanması dileğiyle..... Mesaja git »
215/45R17 Lastik Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
sanırım 156nız var, benimde Mk2 156ım var . geçen hafta bende acil lastik almam gerektiği için velox sport aldım 215 45 17 ebat lastikler orta seviye ... Mesaja git »
Şile yolu, birde Gebze istasyonda ikamet ediyorum, Gebze yönünden istasyona girince sağa kısacık keskin bi viraj var maksimum 60 la dönersiniz, tam vi... Mesaja git »
Çılgın Honda Civic kalitesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ya milletin arabası kalitesiz ya da benim alfa kaliteli . bagajda çıplak metal yüzey yok heryer halı kaplı.... Mesaja git »
Solu kapatıp konu açanlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yollar sığır dolu. servis minibüsüyle makas mı dersin sol şeridi bırakmayan sol şerit fatihleri mi dersin herşey mevcut bu ülkenin trafiğinde. zaten s... Mesaja git »
alfa 159 mu chevrolet cruze mu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
s60 ta 159 da fiyat performansı yüksek modeller. servis, bakım maliyeti, yedek parça gibi konularda ise tam tersi. tamamen beklenti meselesi bütçeyi 5... Mesaja git »
Orjinal Fren Balatası Mı kaliteli Yan Sanayi Mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
orjinalleride farklı bi firma üretmiyor. alfa romeo için Brembo ya da ate üretim yapıyor. aynı şekilde orjinal alfa romeo etiketi olmadan daha ucuza B... Mesaja git »
Arkadaşları

TheCaliph_

byadr

Onurusl

absolut2055eab754ee
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Alfa Romeo 156 1.6 120HP Distinctive Jamara Siyahı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078