Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Squirrel-
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi18 Kasım 1993
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Maddi sıkıntı (ciddi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Allah yardımcın olsun kardeşim inşallah herşey yoluna girer. Bu arada senin nick te yalan oldu lys diye birşey de yok artık oda ayrı bir ironi.... Mesaja git »
Kampanya geçen seneden herkesin malumu İlk olarak "Tık Hızında İndirim" ile başlıyorlar. 9 Ekim'de yüklenebilecek. -Kuponlar BİRLEŞTİRİL... Mesaja git »
Bu gibi kuponlar gelirmi acaba birdaha :D... Mesaja git »
ATV haber: Erdoğan devrede zam düşürülecek... başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Zamdan yapılan indirime sevinen her vatandaş yapılan herşeyi hak ediyordur.... Mesaja git »
C.Başkanı: "Adam ilkokul mezunu." başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Yahu çıldırmamak elde değil sanki 15 Temmuzdan 5 gün önce tanıdılar bu Fetoşu .. Allahım sen aklımızı koru.... Mesaja git »
Gider ayak Akp son kozlarını oynuyor başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Gideceği mideceği yok hayal kurmayalım. Şuan öyle bir politika izliyorlar ki ülkenin %70 5 yıl sonra şizofren olabilir bunlar yüzünden . 5 yıl sonr... Mesaja git »
Amerika'dan döneli 1 hafta oldu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Aslında tam olarak öyle değil siz beslediğiniz sevginin vatan sevgisi olduğunu zannediyorsunuz o yüzden diğerlerini vatan hainliği ile suçluyorsunuz a... Mesaja git »
Amerika'dan döneli 1 hafta oldu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Eski çalışma bakanımız Faruk Çeliğin de dediği gibi . " Aslında bakarsanız 800 tl de iyi paradır geçinirsiniz yani neden geçinmeyesiniz ? "... Mesaja git »
Her yerde 12 saat mesai ve asgari ücret başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Kimsede sesini çıkarmıyor diyorsunuzda. Nasıl sesini çıkarsın adamlar söyleyin bana bu ülkede bırak asgari ücreti 3000 lira ile çalışan bir insan 2 yı... Mesaja git »
Hepsiburada Bilgisayar Kategorisi %18 Indirim başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Katılıyorum hem kasa kalitesi kötü . Ayrıca ben Asusların Ekranlarınıda beğenmiyorum nedense bi garip geliyor bana.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [Referans] Gigabyte Xtreme Gaming GTX 1070
Alıcı: ylcn123
Tarih: 7 Eylül 2017; 18:40:52
Yorum
Gerek ürünün temizliği paketlenmesinde göstermiş olduğu hassasiyet kargonun belirtilen zamanda gönderilmesi ürün hakkında herturlu soruma yardımcı olmasıyla gözünüz kapalı alışveriş yapılabilecek güvenilir arkadaştır.alisveris için kendisine teşekkür ederim
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.082