Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
benkimim50
Gerçek AdUmut Koçak
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tasarım göreceli bir kavram ne desem değişken olur bence siz görüp bakıp değerlnedirmelisiniz bu konuda... Stabiliteye gelirsekte moto g4 plus ve... Mesaja git »
Mi6, Huawei P9'dan daha iyi bir cihaz ama Huawei P9 'da sizi üzmez şu koşullarda.... Mesaja git »
Şimdi ne açıdan baktığımıza bağlı Xiaomi Mi5 sadece performans anlamında da önde. Ama diğer açılardan baktığımızda P9 daha üstün bir cihaz. Huawe... Mesaja git »
O işler tam öyle olmuyor ama evet farklı koşullarda o rakam düşüyor.... Mesaja git »
Kafanızda soru işareti bırakacaksa paralel ithalat bir cihaza yönelmeyin. Mi6 ülkemize şuan ki fiyat hali ile 2000tl nin biraz üstüne gelir. O pa... Mesaja git »
İkinciel piyasası değişken bie kısım anca dersiniz fikri sorma analmında öyle ama Yoksa sıfır piyasasında 500-600tl 3GB RAM / 32GB dahili depolam... Mesaja git »
Sar değerleri genelde maximum dan baz alınır yani. Kullanım modunuza göre o değerden aşağıda olabilir ama daha yüksek olamaz.... Mesaja git »
İkiside olur bana göre ama kişisel tecih olarak ben mate9 u seçeridm sanırım ama size önerim iki cihazıda elektronik marketlerde rahatça bulabilceğin... Mesaja git »
O hangi telefon bende alayım o paraya TP-LINK Neffos C5 Max a bakabilirsiniz o paraya gerçi isteklerinize uymuyor ama...... Mesaja git »
Gözüm kapalı size bit Huawei Mate9 yazıyorum yazdım hatta :D... Mesaja git »
Arkadaşları

Ado

bydublor

ayastefanos2007

Flagyy

lnescapabLe

alexinbeyni

teknokolik71

sadret

Imin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Meizu M3 Mini - Xiaomi Mi5 - Meizu Pro 6 Plus - Meizu M3 Note

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141