Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
PROFESOR_X
Gerçek Adcenk kaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ya bu gençlere ne olmuş böyle? başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Odtü makine mezunuyum noldu? ÖSS gibi saçma bi sınav zekayı belirlemez bunu da hakaret etmeye çalışmadan önce o küçük kafana sok. Bu iktidarda her ku... Mesaja git »
Ya bu gençlere ne olmuş böyle? başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Sadece o bölüm değil tüm bölümlerin sıralaması düştü yani adam haklı tüm bölümleri karşılaştırıp geçmişle bakabilirsin.En basitinden tıp 8000 de alıyo... Mesaja git »
Taksiciyi Şikayet Edebilir miyim? konusunu başlattı (dün)
Dün Eminonunden taksiye bindim arkadaşımla sarayburnuna gittik 4.5 lira tuttu taksimetrede tam geldiğimizde adam taksimetreyi ayarladı 8.70 e ben usul... Mesaja git »
Ortadoğuda süpergüç olacaktık oradan gelecek parayla.kaç yıl oldu biteli değişen birşey yok? Yıllardır bu belgeselleri haber kanallarını hazırlayanlar... Mesaja git »
Vw Passat 1.4 Tsi ile Ege Gezisi + Tüketim + İnceleme (bol görsel) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Zengin müteahhitlerin, zengin suriyelilerin bindiği , tüm alt tabaka insanların hayal ettiği bi arabaya binmem.Düşünmesi bile iğrenç... Mesaja git »
Dolar yıl sonunda 3.90 olacak diyenler nerede? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Nasil yani anlamadim... Mesaja git »
Dolar yıl sonunda 3.90 olacak diyenler nerede? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bekliyoruz beklemesine de 3.41 oldu be kardeşim... Mesaja git »
Dolar yıl sonunda 3.90 olacak diyenler nerede? konusunu başlattı (20 gün önce)
Olm battım ettiğim zararın haddi hesabı yok nolacak bu doların hali 3.65 ten aldım ben napacam şimdi?... Mesaja git »
Mazda sıkıştırma yöntemiyle çalışacak Benzinli motoru tanıttı başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
....nün kılıyık diyosun yani.Ne mübarek insanmış. Takım tutup kavga edenlere derdim futbolcular orda sefa içinde siz onlar için kavga ediyosunuz onla... Mesaja git »
Mazda sıkıştırma yöntemiyle çalışacak Benzinli motoru tanıttı başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Elon Musk senin için tanrı heralde ibadet falan da ediyorsundur sen. Nerdeyse diyeceksinki adamın maaş falan aldığı yok asgari ücret alıyor tek mal va... Mesaja git »
Arkadaşları

goodorevil

msansertekin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094