Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
PROFESOR_X
Gerçek Adcenk kaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Şubat 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Skoda Rapid Sedan 1.2 TSİ İzlenimlerim başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Lpg oluyomu buna... Mesaja git »
Petrolün Sonu ve Elektrikli Otomobil Senaryoları başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Kardeşim sen hakkaten komiksin meydanı boş bulmuş atıp tutuyosun.Benzinli motorun verimi %20 dir diyosun gerisini okumadım 1. 1894 yılında 4 zamanlı ... Mesaja git »
Petrolün Sonu ve Elektrikli Otomobil Senaryoları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Celal şengör darbe döneminde bok yedirmeyle ilgili de konuşmuştu,Allah değil her söylediği doğru diye bir şey yok... Mesaja git »
Petrolün Sonu ve Elektrikli Otomobil Senaryoları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Elektrikli araçların verimini hesap ederken batarya+elektrik motoru kombine verimini hesaplamak gerek.Ayrıca elektrikli taşıtların ağırlığının 2 ton o... Mesaja git »
Chip Tunning Yaptıran İlerizekalıdır(ülke özeti) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Araplar da bu dediklerinizin aynısını diyor bu kafayla aynen devam... Mesaja git »
Chip Tunning Yaptıran İlerizekalıdır(ülke özeti) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Chip tuning için sanayiye gidene söylüyorum ben bunları.Reno arabanızı reno yetkili servisine götürseniz adamlar size formula 1 araçlarında kullandıkl... Mesaja git »
ARABAYLA SUDAN GEÇMEK ZARARLI MI? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
"su birikintisi görünce dayanamıyorum ve üstünden hızlanarak geçip püskürtme yapıyorum çok hoşuma gidiyor'' Nası şeylerden zevk alıyosunuz anlamadımk... Mesaja git »
MATLAB HAKKINDA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar merhaba konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın matlab ilgili ödevim var acaba bu konu hakkında yardımcı olan arkadaşlar pm atarsa çok ... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar.Makine mühendisliği yüksek lisans kazandım.Hocalarım tez için yararlı olur diye simulinkte modelleme önerdi.Ben de tamam dedim.Ama ... Mesaja git »
Volkswagen Passat Tavan Malzemesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Talisman başlığının altına da vw resimleripaylaşıldı.Boşuna uzatmaya laf kalabalığına gerek yok... Mesaja git »
Arkadaşları

goodorevil

msansertekin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109