Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erssag
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Ocak ****
MeslekSecurity
Konumİstanbul,Arnavutköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aldığım aracın km si düşürülmüş çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
keşke aracı alırken, araçtan anlayan birisiyle gidip baksaydınız km düşürülmüş araç zaten kendini belli eder az uz da değil 350 bin km. geçmiş olsun.... Mesaja git »
Dolandırıldım. Siz de mağdur olmayın. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
son durum! unutmaya çalışıyorum. aklıma geldikçe morelim bozuluyor. ama bana çok büyük ders oldu. bir anlık dalgınlığın bedeli ağır oldu benim için...... Mesaja git »
İsyan eden imam açığa alındı! (Camii de toplanan paralar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
babam imam ordan biliyorum. toplanan paralar zannettiğiniz yerlere harcanmıyor. benim öderim yardım etmeyin. burdaki açığa alınan imam da sonuna kada... Mesaja git »
Sistem tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bu zaman da pc toplanmaz. daha 6 7 ay önce aldığım gtx 1080 2000 tl fiyatlı kartı şimdi en ucuz 3700 e satıyorlar. sanki araba satıyorlar. keriz arıyo... Mesaja git »
DİKKAT DOLANDIRICI VAR! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam çok geçmiş olsun. adamın ismi tc si elinde hiç vakit kaybetmeden git dava aç gönderdiğin paranın dekontunu kaybetme. bugün seni dolandırır yarın... Mesaja git »
12cm CFM'si Yüksek Fan Önerisi ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
deepcool tf120 . önerebilirim.... Mesaja git »
Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
selam. aracın yeni kasası FR modeli türkiyeye gelecek mi bilgisi olan varmı? Teşekkürler. aracı yeni alan arkadaşlara da hayırlı olsun. güzel araba... Mesaja git »
KARGOYU ALAN ELEMANLA İNŞALLAH ARAS'A OYUN OYNAMIYORSUNUZ DUR. GEÇMİŞ OLSUN.... Mesaja git »
O TELEFONU ALAN KİŞİYİ TANIYOR OLABİLİRSİN İHTİMALİNE KAPILDIM.. BU VİDEOYU İZLEYİN ANLARSINIZ.... Mesaja git »
BEL FITIĞI OZON VE KIKIRDAK TEDAVİSİ HAKKINDA başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba bel fıtığı için görüşmek istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim. İletişim bilgilerinizi gönderir misiniz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Logitech G403 Satılık
Alıcı: Philosoph
Tarih: 11 Mart 2017; 21:25:27
Yorum
Dürüst, güvenilir satıcı; temiz ürün. Hiçbir sorun yaşatmadı sağ olsun, 1 günde hallettik alışverişi.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
erssag
TV
Beko
Ses Sistemi
Logitech Z906
İşlemci
Intel 6700k
Anakart
Asus Z270G
Sabit Disk
SanDisk
Ekran Kartı
MSI GAMİNG X 1080
Modem
Asus
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.105