Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
wellwet
Gerçek AdHakan
Doğum Tarihi3 Mayıs 1969
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Nereye yaptırdınız? Bugün itibariyle ben de kırık elran sahibiyim sabahtan kulanılır gibiydi ama artık ekran görünme moda geçiyor :(... Mesaja git »
? Sanırım siz diğer sitenin reklamını yapıyorsunuz :) Ben www.gramaltinal.com'dan aldım, sorunsuz ;)... Mesaja git »
gramaltinal'dan sorunsuz aldım. Altungold'a göre bana daha sade ve pratik geldi.... Mesaja git »
Farkları neler? Puanlarımı markete vb harcamak ya da unutulup yanmasını engelemek için altına yatırmak bana daha anlamlı geldi? Ama denemedim hiç, paz... Mesaja git »
Maksipuan kullanabileceğim e-ticaret sitesi (elektronik/altın/giyim) var mı?... Mesaja git »
Broadlink Ev Otomasyon Sistemleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bir farkı yok...... Mesaja git »
RM3 Pro diye bir ürün henüz çıkmadı, neredeyse 2 yıldır adı var kendi yok, değişken kodlarıda destekleyeceği iddia ediliyor ama ses yok henüz. Broadli... Mesaja git »
TC2'ler FAz üzerinden gerekli elektriğini kendi üretiyor çok düşük akım gerektiğinden nötre ihtiyaç duymuyor ama bu yüzden daha kolay arızalanıyor san... Mesaja git »
1 Aktif internet olmadan da çalışıyor. 2 Sinyalini kopyalayabildiğin tüm RF/IR cihazlarla çalışır. Sonoff nçtr hattı istemeseydi eve kurup deneyecekti... Mesaja git »
Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Alışana kadar ıslak (köpüklü) tıraş iyi gelebilir, benim sakallar da problemliydi, başlarda duşta sakallar yumuşayınca köpükle traş oldum, zamanla kur... Mesaja git »
Arkadaşları

bilgisayars
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109