Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
imakenya dragons
Gerçek AdAxwell
Doğum Tarihi23 Ağustos 1997
İlgi Alanlarıfree sdk, house music, dota 2
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları26
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HERKES 1 TANE PATLAMALIK ŞARKI BIRAKSIN başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Köpekleri çok seviyorum başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Karsiliksiz sevgi iste, herhangi bir kopegi izleyince tum sinirim geciyor kedilerde ayni sekilde. Durumun musait olunca mutlaka besleyecegim. Ozellikl... Mesaja git »
AC Origins Türkçe Yama Çalışması Başladı! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kolay gelsin hocam ingilizceyi az gelistireyim bende baslamak istiyorum bu ceviri islerine kosede kalmis bilinmeyen indie oyunlarina falan :D... Mesaja git »
fl studio 12 64 bit programı? başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Biraz arastirmak lazim bulunur illa ama bilmiyorum hocam. Baya genis bir sample icinde ne var kestiremem, tahminim vstler icin hazir presetler ve samp... Mesaja git »
fl studio 12 64 bit programı? başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Hocam program 64 bitse vstleride 64 bit olarak yukle setup sirasinda. Aslinda acar vst yi ama surekli tiklaman gerekir vst nin ust kismina sesi bas du... Mesaja git »
Yeni Başlayanlar İçin Electronic Music Producing Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tamamdir hocam 22.00 gibi gelirim bugun... Mesaja git »
Yeni Başlayanlar İçin Electronic Music Producing Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam bana mixing icin bir yol gosterir misiniz sadece filter kullanarak siritmayan buildup falan yapabilir miyim az plugin var cunku bende.... Mesaja git »
Aynen hocam sinavi cikart aradan, kafan rahat yap sonra.... Mesaja git »
Hocam yapabilirsin tabi, herhangi bir vst ye hakim olursan istedigin sesleri olusturursun ben suan serum u cok begeniyorum ek olarak serum fx te var c... Mesaja git »
DOTA 2 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Herolarla bu kadar oynamalarini dogru bulmuyorum oyun gitgide ozunden uzaklasiyor, orb olayida kalkmis 2 3 yil once skadi aldin mi can calmadan vazgec... Mesaja git »
Arkadaşları

iski

Citizen

GoldPunch

Side Chain

iamburak

K-E-N-A-N

Ben Ressam

Destny

Kaplan261

programmer_onur

Themistokles

Sup.Pro

XT9

Mother Of Mercy

Hardwell076

birdost1236

Albinohastasizenci

Sultan II. MEHO

Tetration

Stun Gun

kaplan11

Sinekli Bakkal

Güneyli Şaman

2016ygs

berke_17

ABSOLUT.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
WE COME, WE RAVE, WE LOVE

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.203