Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Grimaniel
Gerçek AdAnıl
Doğum Tarihi15 Nisan ****
MeslekMakine Mühendisi
KonumBolu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Ryzen 3 1200(4Ghz OC) Oyunlarda i5 7400'ü geçiyor! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İkinci elde muhtesem firsatlar varken gidip sifir ryzen ya da 6-7. nesil intel alinmaz. Tabi bu soylediklerim oyun oynayacaklar icin . İntel bana g... Mesaja git »
i3 550 ( 4.62 GHZ ) Takabileceğim en yüksek ekran kartı tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Xeon x3470 ya da x3480 alıp 3.8 - 4 ghz seviyesine çekerseniz 1050ti ya da gtx 1060 takabilirsiniz. Gtx 1060 Bf1 gibi oyunlarda az buçuk darboğaz yapa... Mesaja git »
Şimdiye Kadar Kullandığınız IŞLEMCİLER ve yorumlarınız. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
intel core 2 duo E4500 Amd phenom x2 545 Xeon x3470 (F/P) Xeon x5650 (F/P hala kullanmaktayım , ucuza x58 anakart bulursanız kaçırmayın.) i3 6100 i5 ... Mesaja git »
İkinci El Sistem Alırken Ne Yapılmalı Nelere Dikkat Edilmelidir ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
2800-3000 civarı verebilirsin. Araştırırsan uygulayacağın testleri bulursun. 1 yıl garantileri devam ediyormuş zaten bu iyi birşey.... Mesaja git »
3500TL Sistem Hakkında Düşünceleriniz başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Tabi ben de tek bir linke göre yorumumu yapmıyorum.Siz kötü kalite olmadığını düşünebilirsiniz ama internetteki veriler tam tersini gösteriyor.Forumda... Mesaja git »
www.tomshardware.co.uk/answers/id-1855407/corsair-series-psu-quality.html Biraz arastirabilirsiniz , kotu kalite bir psu.... Mesaja git »
Yok, gerisi iyi. Hayırlı olsun şimdiden.... Mesaja git »
Güç kaynağı kötü kalite . Onu değiştirmenizi öneririm.... Mesaja git »
üniversitede tek yaşamak başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Tek basina evde kalmis biri olarak soyluyorum eger imkaniniz varsa kesin ev tutun. 1+1 tavsiye etmem hem pahali oluyor hem de kotu. 3+1 evde tek basim... Mesaja git »
Favori ilk 3 yabancı dizileriniz? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
The Wire Twin Peaks Mad Men... Mesaja git »
Arkadaşları

vfdg
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Gears Of War 4
Alıcı: MassiveDeviL
Tarih: 7 Ekim 2016; 23:01:19
Yorum
Kardeşimden Allah razı olsun, çok teşekkür ediyorum. Sorunsuzca alışverişimiz oldu. Çok ilgili iyi niyetli ve sağduyulu bir arkadaşım, tanıdığıma çok memnun oldum.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Ekran Kartı
MSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078