Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Grimaniel
Gerçek AdAnıl
Doğum Tarihi15 Nisan ****
MeslekMakine Mühendisi
KonumBolu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Mini UPS(kesintisiz güç kanağı) Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
MMORPG'lerde Ryzen Test Eden Var mı? [MMORPG ve Ryzen Hk.] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Mmorpglerde i7 den asagisi kurtarmaz ,ssd alin felan yazmis arkadas , alakasi yok. i3 ile de oynanmaz demiyorum distance (gorus mesafesi) vs. kıs... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
1-1 Beraberlik alabilirsek tadından yenmez.... Mesaja git »
REFERANDUM SEÇİMİ TARTIŞMA KONUSU başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
%55 hayir %45 evet... Mesaja git »
Prison Break - 5. Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Oyuncular cok kotu rol yapiyor..Eski tadi alamadim. Nerde o eski prison break .. Mahone,t bag,italyan adam..... Mesaja git »
Güzel troll.Haber siteleri bile yemiş ... Mesaja git »
Ryzen 1600 X mi ? Yoksa I7 7600K mı ? Acil Yardım lütfen. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Evet K olmayan model.OC ile uğraşırım diyorsan i5 7600k daha iyi olur oyun için.... Mesaja git »
Ryzen 1600 X mi ? Yoksa I7 7600K mı ? Acil Yardım lütfen. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
ikisinide alma , i7 7700 ya da ucuza bulabilirsen i7 6700 al. i5 7600k ,z anakart ve soğutucu parası i7 7700 ve anakart parasına denk gelir zaten.OC ... Mesaja git »
Ryzen R5 1500X benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Fiyatlar biraz daha dusuk olsa oyun oynayacaklar icin tercih edilebilirdi.En azindan revizyon vs. gelip,platform iyice oturuncaya kadar bulasmaya gere... Mesaja git »
Muhtemel bir 3. Dünya Savaşında, Türkiye kimin yanında durmalı. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kuzey kore ile tabiki de ... Mesaja git »
Arkadaşları

vfdg
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Gears Of War 4
Alıcı: MassiveDeviL
Tarih: 7 Ekim 2016; 23:01:19
Yorum
Kardeşimden Allah razı olsun, çok teşekkür ediyorum. Sorunsuzca alışverişimiz oldu. Çok ilgili iyi niyetli ve sağduyulu bir arkadaşım, tanıdığıma çok memnun oldum.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
i3 6100
World of Warcraft
Vanilla !!!!
Ekran Kartı
MSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102